Své recenze napsaly na své blogy a my se s vámi chceme podělit o jejich výsledky testování. Oslovili jsme tři maminky, jsme rádi, že se jim testování líbilo.

Katy
Klasické Granko kupujeme pravidelně a zaujala mě i novinka v Tetrapaku. Klasické pitíčko s brčkem a velkým nápisem -30 % cukru. Já se obecně nadmíry cukru u našich dětí nebojím, mají celkem dost pohybu a nejsou až tak zmlsané, ale necpu je jím za každou cenu, takže tohle mě potěšilo. Rozhodně doporučuju. Takže od teď ráno hezky teplá klasika do hrníčku a na svačinku studená odlehčená od cukru. Děti si na tom smlsnou a nepotřebují žádnou čokoládovou tyčinku. A ráda si na pitíčku smlsnu i já, aspoň mám čisté svědomí na rozdíl od nějaké čokolády. A bacha – super tip: brčko i obal jsou recyklovatelné, stačí je vyhodit společně do kartónových obalů.

Celou recenzi si přečtěte ZDE.
 

Elly
Taky milujete Granko? My u nás doma rozhodně ano. Puntíkatý hrníček Granka u nás téměř neodmyslitelně patří k víkendové snídani. A jsem nadšená, že ho teď můžu dopřát dětem i přes týden. V týdnu občas ráno nestíháme, ale není nic jednoduššího, než do batohu na svačinku přihodit praktické pitíčko. Nové hotové Granko má jen 2% přidaného cukru a díky tomu je příjemně sladké, tak akorát na svačinku a zároveň se dobře hodí třeba i k bulce se šunkou. Jsem taky ráda, že do tak do dětí dostanu více mléka a tedy vápaníku a zároveň posílím vitamín D, kterého je obecně nedostatek. Přiznám se, že jsme vyzkoušeli už několik značek kakaa, ale vždycky jsme se rychle vrátili zpět ke Granku. Člověk si řekne, kakao jako kakao, ale to je omyl. Granko je prostě jenom jedno. Už od mého dětství na něj nedám dopustit.

Celou recenzi si přečtěte ZDE.
 
Vendula
Granko mlíčko má příjemnou kakaovo-mléčnou chuť a za velké pozitivum zároveň považuji nízký obsah cukru. Na obalu uvádí, že je tam o 30% méně cukru, než u ostatních podobných výrobků na trhu. Schválně jsme se dívali na jiné běžně dostupné kakaové nápoje a je to dokonce ještě méně. Navíc když si obal pozorně přečtete, přidaného cukru jsou v tam jen 2%, zbytek tvoří přirozeně se vyskytující cukry v mléce a z toho jsem úplně nadšená! Nemusíte tak mít výčitky, že dáváte dětem příliš sladkého, ani kdybyste jim dávali Granko pitíčko každý den. Je ideální ke svačince kamkoli. I na cety. Někdy jsme si s sebou na výlet brávali termosku s teplým Grankem, ale tohle je rozhodně pohodlnější a díky UHT vydrží čerstvé, i když je venku nějakých 24°C.  Nápoj Granko jsme s sebou vyvezli na naši zářijovou dovolenou a víte co? Žádné jsme nedovezli zpátky. První pitíčka padly už v autě cestou. Musíme tedy dát palec nahoru! Chutná a ještě doplňuje vitamíny a minerály.

Celou recenzi si přečtěte ZDE.

Podívejte se na video:


Co jsme s blogerkami a v redakci testovali? Kakaové mléko GRANKO

Oblíbená značka GRANKO v létě přišla s novinkou v podobě Kakaového mléka GRANKO. Studená forma oblíbeného kakaového nápoje obsahuje méně cukru než je průměr ostatních kakaových mléčných nápojů na našem trhu. Navíc je obohacené i o často chybějící vitamíny a minerály důležité pro růst a vývoj zejména u dětí. GRANKO je už 40 let nejoblíbenější rozpustné kakao na českém i slovenském trhu se stabilním 90% podílem ve své kategorii.

Kakaové mléko GRANKO je nová studená varianta oblíbeného kakaového nápoje, kterou si můžete zabalit do batohu na cesty, do školy, na tréning i na rodinné výlety. Je bez umělých sladidel, aromat a s pouhými 2 % přidaného cukru se stává ideální svačinkou, kdykoli a kdekoli ji budete potřebovat. Dát si ho můžete také jen tak na chuť či vychlazené pro osvěžení v horkých letních měsících. Je ošetřené UHT, proto vydrží i mimo chladničku.

Vyrobeno s ohledem na udržitelnost

Krabička nového kakaového nápoje GRANKO byla vytvořena ve dvou designových variantách, které buď osvětlují význam přidaných vitamínů a minerálů, nebo učí, jak lze jednoduše obal i s brčkem recyklovat. Brčko, které je součástí každého balení, je 100% recyklovatelné.
„Abychom pomáhali dbát na čistotu prostředí, vybízíme spotřebitele, aby vždy po dopití kakaového mléka brčko zastrčili dovnitř krabičky a vyhodili společně. Tímto způsobem lze z kontejnerů na kartonové obaly materiály třídit a recyklovat,“ doplňuje Eva Rybová.
Pokud jste ho ještě neochutnali, neváhejte! Budete nadšeni. V Čechách ho prodávají řetězce Billa, Penny, Kaufland, Albert a obchody tradičního trhu. Na Slovensku téměř všichni obchodníci kromě Lidlu.

Naše další články:

Reklama