Existuje plno teorií, jak to vlastně s tím našim světem je.
Pravda je, že to není tak jednoduché jak se zdá.

Některé věci se popírají, zamlčují a jejich pravou tvář ukáže až za několik desítek nebo stovek let studium historie - i když i to už potom dokáže zjistit jenom to, co chtělo být zjištěno.
Každopádně žijeme ve světě, kde moc lidí musí pracovat, aby nepřišlo o ty nejzákladnější potřeby a další, kteří už to mají po několik generací jisté, jim tu práci stěžují.

Platíme papírky, které vlastně mají hodnotu dobrého slova, že nám za ně někdo něco dá. Banky si vyrábějí peníze přidáváním čísel na svých počítačích, rozhodují o nás vlády, které poslouchají akorát tak svoje sponzory. Války se vedou kvůli naftě, která by už možná ani nebyla potřeba, kdyby se neblokoval výzkum jiných pohonných hmot.

Když se vymyslí nový výrobek - lepší než původní, trvá dlouho než je uveden na trh, protože se prvně musí prodat stávající výrobek. Jak je to s léky? Vezmeme si například očkování proti rakovině čípku - čímto, že u nás se očkuje úplně v klidu a v jiných státech toto očkování zakazují neboť po něm už několik dívek zemřelo nebo se stalo psychicky labilní?

Jak to bylo s prasečí chřipkou? Jaktože státy dávaly tolik peněz na vakcíny, které nebyly testované a za které vlastně skoro nikdo neručil? A pak je tady Bilderberg - skupina lidí, kteří mají peníze a moc ovlivnovat dění ve světě. Dělají to? Nebo si dávají jenom kafe? Jak říkal jeden náš nejmenovaný politik? 
Někteří tvrdí, že za nynější vymoženosti máme děkovat mimozemským bytostem.

Může to být pravda? Nebo jsme natolik inteligentní, že jsme během sta let vymysleli a zdokonalili tolik věcí (pak se ale můžeme ptát - proč to nešlo dřív? ).

Pravdu se možná nikdy nedozvíme, a kdyby přece - jsem si jistá, že nebude úplná.

Kai

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Moje dcera si teď koupila zajímavou knihu. Jmenuje se Toltécké proroctví. Ještě jsem ji nečetla, hltá ji Míša, ale začíná zajímavě. „Pravda a veškeré vědění i informace jsou uvnitř nás. V každém jednotlivci. Jejím nalezením, nebo klíčem k němu, získáme „kolektivní moudrost“. Něco na tom bude. Míša

A jaký je váš názor? Existuje nějaké teorie a klidně i s nálepkou „konspirační“, ke které se přikláníte? Je podle vás možné ještě vůbec něčemu věřit? Co si o tom všem myslíte? Jste ochotni pasívně přijímat, nebo si tvoříte názory sami? Pokud ano, pak sem s nimi na redakce@zena-in.cz

Reklama