Asociace Haute Coiffure Française sdružující významné kadeřnické salony celého světa představila novou kolekci střihů a účesů pro jaro a léto 2016 s názvem LOVE. Nová kolekce je inspirována bílou, symbolem čistoty a nevinnosti. Střihy jsou lehce neuspořádané, provedené pomocí jednoduchých, avšak dokonale zpracovaných technik.

„Kolekce pro jaro a léto 2016 je plná pozitivní nové energie, která vyzývá ke kreativitě na bázi jednoduchosti a dokonalosti technik česání. Jen zkušení kadeřníci v salonech HCF jsou připraveni klientům nabídnout dokonale odlehčené propracované střihy této kolekce s lehkostí a šarmem, kde je důraz kladen na menší objem a detail,“ popisuje přednosti nové kolekce Irena Vavrušková, prezidentka Asociace Haute Coiffure Française. Umělecká ředitelka Misha Čadková dodává: „Love je letní, svěží, nespoutaná a roztančená. Nové jsou ofiny a textury vlasů i pletené tvary a techniky. Odlehčené účesy podpoří dokonalost a ženskost.“

Přední čeští kadeřníci přivážejí tradičně dvakrát do roka nové kolekce přímo z Paříže, centra módy, a proto jsou týmy Asociace HCF po nastudování připraveny již nyní tyto dokonale zpracované střihy klientům nabídnout. Přehled salonů, které novou kolekci Love nabízejí, najdete na webových stránkách www.asociacehcf.cz.

sd

sd

sd

sd

 

Reklama