Anděla strážného má asi každý, ten můj se o mě dobře stará, ale jeden den v roce má vždycky volno, nebo ho někdo zaskakuje a ten to moc nezvládá. Začalo to asi před pětadvaceti lety bouračkou, přežila jsem jen s otřesem mozku.

Pak další bouračka, tentokrát bez šrámů, ale zjistila jsem , že to bylo přesně na den dva roky po té první. Pár let jsem si ve výroční den dávala bacha a nepokoušela osud, ale nic se nedělo a já polevila v pozornosti.

Před několika lety jsem se byla projet na kole a v lese pár kiláků od chalupy mě srazilo auto. Jeden kotník zlomený, v druhém výron jak prase, nemohla jsem se postavit ani na jednu nohu. Když mi v nemocnici dali nález, nevěřila jsem vlastním očím při pohledu na datum, zas to stejné.

Loni jsem zas zapomněla to datum hlídat v kalendáři a vyjela na kole, v jednom sjezdu pád a průlet roštím, tentokrát jsem to odnesla jen odřeninami a malou dírou v noze.

Tak nevím, jestli se ten den anděl fláká, nebo naopak maká a dělá co může, aby mě v můj smolný den uchránil horších zranění. Ale radši se pokusím zas pár let ten den hlídat.

kačinka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Já bych si ten den zapamatovala navždy, otázkou je, jestli bych tím pohromy spíš nepřivolávala. Každopádně jízdu na kole a v autě bych už vynechala. :O)

Kdo nebo co je vaším andělem strážným? Věříte v jeho existenci, setkali jste se s ním?

Napište nám, těšíme se na vaše příspěvky!

Nejhezčí příspěvek odměníme andělskou vůni Divine Sensual od Oriflame.

redakce@zena-in.cz

Reklama