Vařím ráda, vařím dobře... ale ZÁSADNĚ nepeču kačenu...

To bylo tak...

Přijeli jsme po dlouhé době k rodičům, a protože asi "nevypadáme dobře", odjížděli jsme s autíčkem nacpaným různými poživatinami, protože bylo jednodušší si je vzít, než pracně vysvětlovat, že i v Praze máme obchody...

A na vrcholu potravní pyramidy trůnila kačenka jak malovaná. Oškubaná, vykuchana, vymytá... jen lupnout na pekáček... jen ty droby mi trochu chyběly. Miluji kachní jatýrka, ale teta Máňa mi říkala, že už je spolknul jiný mlsoun.

...nu což, darované kachně na zobák nehledím...

A tak jsem hned milou zlatou kačenku hned položila na pekáček a těšila se na mňamku. Mlsoun manžel kroužil kolem sporáku, a když už nevěděl, co by, začal do kachničky dloubat... "Hmmm... miláčku... z kachny něco hnědého teče... to tak má být?" NEMĚLO!!

Teta Máňa si spletla kachničky a mně dala tu s drůbky, které jsem nehledala... tudíž nenašla... v kachně! Aspoň že ty droby nebyly v igelitu...

A od té doby kachny nepeču, protože nemám chuť pořád poslouchat, jak jsem tenkrát pekla tu "nadívanou" kachnu.


Vůbec to není vtipné!!!!

Jipa


Jipo, také mám několik jídel, na které jsem raději zanevřela, a pak je i pár takových, na které si zatím netroufám.

Jedno ale opravdu nemám ráda, a to když mi při vaření přítel krouží okolo sporáku. Pokud chce pomáhat, jsem jen ráda, ale při uždibování a komentování začínám vidět rudě :-)!

Za Váš příspěvek Vám posíláme řasenku LYCRA EXTEND od Astor.

Vaříte každý den teplé večeře?
Chodíte do restaurací?
Vaří Váš muž či přítel?
Jakou kuchyni máte ráda?
Milujete jídlo?

Pište na:

redakce@zena-in.czReklama