Jako každé léto, i tento srpen máte možnost zavítat do světa módy na brněnském výstavišti. Ve dnech 21. 8.–23. 8. 2007 zde probíhá mezinárodní veletrh módy Kabo & Styl, který slaví již své 30. jubileum.

 

Inspirujte se!

Letošní Styl & Kabo odstartuje unikátní módní přehlídkou. V předvečer zahájení veletrhu představí Liběna Rochová svůj Dialog Praha – New York – Brno. Vy už jste určitě v obraze, protože o tomto projektu jsem na Ženě-in už psala. To, co jste už mohli vidět v Praze v Museu Kampa, budou mít brněnští návštěvníci příležitost shlédnout až nyní. Výběr z kolekce originálních oděvních objektů, které vznikly pro pražskou Kampu na popud Medy Mládkové a již dvakrát uchvátily New York, nyní míří do Brna.

 

Další nesporně zajímavou událostí bude přehlídka návrhářské dvojice E.daniely, která připravila novou kolekci pro firmu Veba. Její premiérové představení inspirované africkou kulturou proběhne na slavnostním zahájení veletrhu.

A nyní horká novinka: známá česká modelka Alena Šeredová se v Brně představí i jako módní designérka. Její kolekce plavek bude určitě patřit k velkým lákadlům srpnového veletrhu. 

A když jsme u těch obnažených těl, víte, co je to dessous?

Pod tímto libozvučným francouzským slovem naleznete zboží, které kupují muži, aby získali ženy, a ženy, aby získaly muže. Ano, je to prádlo. Na veletrhu STYL naleznete vše, co se nosí přímo na kůži. Prádlo sportovní, noční a spodní, ale i plavky, punčochové zboží či trendy župany. Na přehlídkových molech budou k vidění nejnovější kolekce některých vystavovatelů.  

(Dana Svobodová)

Užijte si to!
Na 15 000 m2 čisté výstavní plochy máte příležitost shlédnout na cca 620 vystavovatelů ze 24 zemí světa, a to v pavilonech A1, A2, B, F, G2, V. Inspirovat se můžete v módních trendech jak u bot, oděvů, ale také v doplňcích. Jaké vzory a materiály budou v módě příští sezonu zjistíte, když navštívíte Trend fóra v pavilonech: V – trendy v materiálech a barvách pro podzim 2007/2008 a jaro–léto 2008, A1 – trendy v prádle pro sezonu jaro–léto 2008. V pavilonu V máte rovněž možnost nechat se nalíčit kosmetikou Max Factor, která je jedním z partnerů módních přehlídek. Ke shlédnutí je zde také TOP STYL DESIGNER Forum, kde o titul Top styl designer soutěží osm návrhářů. Slavnostní ocenění vítěze Top styl designer roku proběhne na International fashion show, která se koná v úterý večer. 

Překvapte doma novým modelem!

Kromě obcházení stánků a hledání inspirace pro příští sezonu máte také možnost navštívit módní přehlídky, které se konají v pavilonech G2 a A2. Pokud jste se rozhodli přivézt si nějaký suvenýr z tohoto veletrhu a rádi byste si něco zakoupili, tak vám vřele doporučuji udělat si výlet do Brna až poslední den, ve čtvrtek. Většina vystavovatelů totiž své zboží prodává právě až poslední den. Rozhodně se ale musíte na každém stánku nejdříve zeptat, zdali je možné si tam něco zakoupit. Většina vystavovatelů totiž s sebou přiváží jen ukázky svého sortimentu, a ty na koupi bohužel nejsou. Hodně se dá nakoupit v doplňcích či v prádle. Každopádně ale ve čtvrtek nezahálejte a nenechávejte tento výlet na odpoledne. Někteří z vystavovatelů totiž své stánky balí již po poledni či odpoledne!

 

Nenechte si ujít závěrečnou show! 

Máte-li chuť udělat si hezký večer v prostředí módních přehlídek, pak si určitě zakupte vstupenku na INTERNATIONAL FASHION SHOW, která se bude konat v úterý 21. 8. od 19.00 v pavilonu G2. Jedná se o přehlídku návrhářů z Česka, Slovenska, Španělska, Ruska, Německa atd. Večer moderuje Ester Kočičková a vstupenka stojí 300 Kč. Pokud si lístek zakoupíte, tak určitě vyrazte o hodně dříve. Sál se neuvěřitelně rychle plní a může se vám stát, že už taky nenajdete místo, a nakonec se budete muset prát o místo na schodech, ale přehlídka za to určitě stojí! 

 

Takže chcete-li si zpříjemnit poslední dny prázdnin, neváhejte a navštivte brněnské výstaviště! Zde vám ještě přikládám denní program s přehledem módních přehlídek a seminářů. Přeji příjemnou zábavu!!!

 

Módní  přehlídky:

Pavilon A2  

10.00, 13.30 a 14.30

Styl dessous show – módní přehlídka kolekcí spodního prádla

 

16.00

Styl dessous trendy – módní přehlídka trendů v prádle

 

Pavilon G2

10.30 a 15.00

Styl Kabo show – módní přehlídka kolekcí oděvů a obuvi

 

13.00

Top styl designer – soutěžní přehlídka kolekcí návrhářů

 

Pavilon G2 – u bazénu

11.30

Brach show – módní přehlídka kolekcí plavek

 

Semináře:

Úterý, 13.00 – 15.00

Registrační pokladny – ano, či ne?

 

Středa, 10.30 – 11.30

Úspěch u zákazníků v obchodě/prodejně díky motivovaným zaměstnancům

(Aneta Horáčková)
Reklama