Bezpečnost při telefonování

Telefonování s mobilem u ucha se za volantem nevyplácí, proto Yenkee přichází s praktickým řešením v podobě držáku mobilního telefonu, který ocení všichni řidiči na cestách. S držákem budou moci bezpečně telefonovat, a zároveň se soustředit na řízení, aniž by museli držet telefon u ucha nebo s ním během jízdy manipulovat. K většímu bezpečí přispívá i funkce bezdrátového nabíjení, díky které řidiči nemusí zbytečně věnovat pozornost stavu baterie nebo sebou brát nabíjecí kabely – stačí vložit mobil do držáku a baterie se začne nabíjet automaticky.

One–Hand manipulace

Dotyková postranní tlačítka ovládají upevnění telefonu a umožňují s ním manipulovat pouze jednou rukou. Držák je také vhodný do všech typů automobilů, a to díky třem různým způsobům uchycení. Dá se snadno přisát na sklo, na palubní desku nebo do výdechu ventilace. „Jednoduchá manipulace pro nás hrála prim. Díky One-Hand ovládání je zvýšena bezpečnost řidiče, který nemusí dávat obě ruce z volantu, pokud chce telefon například vytáhnout,“ doplňuje Patrik Kočvara, zástupce značky YENKEE.

Kompatibilnost s většinou přístrojů

Držák je kompatibilní se všemi typy telefonů vybavenými bezdrátovou technologií se standardem Qi.  Pokud uživatel vlastní smartphone, který nemá již předem zabudovanou technologii z výroby, je potřeba použít k nabíjení přes bezdrátovou nabíječku přijímač nebo speciální kryt, který bezdrátové nabíjení umožní. Nabíječka disponuje detekcí cizích předmětů, což v praxi znamená to, že pokud je do ní vloženo zařízení, které by ji mohlo poškodit, LED signalizace na boční straně nabíječky zabliká a dojde k přerušení nabíjení.

Maximální ochrana

Držák je flexibilní a má mnoho možností polohování. Lze do něj vložit téměř jakýkoliv telefon libovolné šířky a výšky. „Při nákupu si není mnohdy zákazník jistý, které umístění by mu nejvíce vyhovovalo. Univerzálnost držáku mu usnadní rozhodnutí, protože může vyzkoušet všechny možnosti,“ upřesňuje Kočvara. Díky inteligentnímu čipu zařízení rozpozná všechny aparáty a spustí nabíjení s optimálním výkonem. Pro dosažení špičkového výkonu a rychlého nabíjení stačí připojit k nabíječce adaptér s technologií QC 2.0 případně QC 3.0. Držák má nespornou výhodu v tom, že se automaticky zamyká, a tak uživatel nemusí mít strach, že by v nestřeženém okamžiku došlo k poškození jeho zařízení, které nabíjí.

Držák do auta seženete zde!

Reklama