boty

Jakou kabelku k jakým botám? Také si občas lámete hlavu, jak skloubit dohromady tyto doplňky, abyste se nedopustily stylového faux pas? „Dvojčata“ vám tuto zapeklitou otázku vyřeší na jedničku.

Zapomeňte na univerzální řešení, že černá nebo bílá kabelka se hodí ke všemu. Nejen barva, ale i materiál a styl kabelky by měl korespondovat s botami. Jedině tak budete opravdu „vyladěná“ a každému dáte jasně najevo, že máte styl v malíčku.

Dobře zkombinované doplňky vám usnadní i rozhodování, co na sebe.

Zkuste to tentokrát obráceně a oblékněte se podle doplňků. Ne nadarmo se říká, že celkový dojem z vašeho vzhledu můžou špatně zvolené boty nebo nevhodná kabelka pokazit. Je na tom hodně pravdy, ale vy tomu můžete rafinovaně předejít. Pořiďte si sladěnou dvojici - kabelku a střevíčky, které vám zajistí dokonalý základ. Pak už stačí jen klasické, elegantní šaty, nebo kostýmek a máte „vystaráno“.

Pro nadcházející sezonu neuděláte chybu, když zvolíte světlé barvy, jednoduché tvary a minimum ozdob. Mějte na paměti pravidlo, že čím jsou nápadnější doplňky, tím jednodušší by mělo být oblečení. Platí to pochopitelně i obráceně.  

Jaké jsou letošní trendy v doplňcích?

lodky

Boty se vracejí k „ženštějšímu“ pojetí a stylu šedesátých let. V kurzu zůstávají balerínky, na popularitě získávají lodičky s otevřenou patou, a pohodlnou výškou podpatku. I ozdoby jako jsou přezky a spony připomínají tuto hravou a něžnou módu. Dalším výrazným prvkem je využití textilních povrchů a jeho kombinování s kůží, které vypadá velmi efektně.

Nesmíme zapomenout na metalický vzhled, který je oproti minulým letům jemnější a méně nápadný.

Kabelky se podstatně zmenšily, mají jednodušší a pevnější kontury a nosí se opět přes rameno. Stále se nosí psaníčka, a opět se vrací „kabelky“ v podobě batůžků.

bat

Podívejte se na pár roztomilých „dvojčat“, která by vás mohla inspirovat při nákupech.

Zdroj foto: Salamander

Čtěte také:

Reklama