Z kolekce: Deichmann

Po jaké kabelce se nejčastěji díváme? Po univerzální tašce na každodenní nošení. Nejvhodnější jsou středně velké kabelky pevného tvaru se dvěma delšími uchy, případně crossbody popruhem. Dají se tak nosit nejen v ruce či na předloktí, ale i zavěšené přes rameno. Navíc pojmou všechny nezbytnosti, od diáře a tabletu až po hračky vašich ratolestí.

Z kolekce: Esprit, 1699 Kč, 1999 Kč, 1999 Kč

Jestliže už máte dost modelů v černé barvě, v kolekci si jistě vyberete některý z kousků v zemitých odstínech, pastelových, či dokonce výrazných barvách.

Z kolekce: Different.cz, 1424 Kč, 1699 Kč, 2690 Kč


Z kolekce: Orsay, 500 Kč

Pokud si vyberete kabelku zdobenou zajímavými aplikacemi či kovovými ozdobami, stane se z ní rázem natolik výrazný doplněk, že už nemusíte složitě přemýšlet nad dalšími doplňky. Popusťte uzdu své fantazii a pořiďte si model, který upoutá na první pohled!            

Z kolekce: Deichmann, 399 Kč, 399 Kč, 499 Kč


Z kolekce: Mohito, 399 Kč

Nosíte do práce hromadu věcí a při návratu domů vás ještě čeká nemalý nákup v obchodě? Vybavte se prostornou kabelkou typu shopper. Do ní hravě ukryjete všechno, včetně zmíněného nákupu. Pamatujte ale, že každodenní jednostranná zátěž tělu neprospívá, a proto se příliš častému nošení těžké velké kabelky vyhýbejte.

Z kolekce: Zoot.cz, 599 Kč, 1319 Kč, 299 Kč

Patříte ke šťastným ženám, které si bez problémů vystačí s malou crossbody kabelkou? Upoutejte pohledy okolí kožešinovým modelem, malou kabelkou s výrazným kovovým úchopem, nebo atraktivní kabelkou v rockovém stylu. Oblíbené jsou i nadále modely v imitaci zvířecí kůže, nebo kousky, které kombinují kontrastní materiály.

Z kolekce: Baťa, 1399 Kč, 999 Kč, 799 Kč


Z kolekce: Reserved, 399 Kč

Reklama