Emanuele Magenta. Tak se jmenuje italský designér, který navrhuje zejména doplňky a dekorace. Byl to právě on, kdo vymyslel modulární kabelky, stal se jejich duchovním otcem a také šéfem týmu designérů. Díky němu vznikly tašky O Bag.

O Bag milují ženy od 12 do 70 let
Hlavní filosofií kabelek O Bag je možnost poskládat si tašku přesně podle svých představ. Díky tomu získáte model, který se vám 100% bude líbit, a navíc je originální. Koupíte si základ kabelky a pak dokupujete komponenty O Bag – držadla, popruhy, vnitřní tašky apod. Můžete libovolně kombinovat nejen barvy, ale i materiály a kabelku tak průběžně obměňovat, aniž byste museli pořizovat celou novou. Na zimu si vytvoříte kabelku s kožíškem, do deště se bude hodit gumový model. Na vašem věku přitom vůbec nezáleží. O Bag nosí dospívající slečny i starší paní.
Nicméně jak šel čas, Emanuele Magenta se rozhodl odtrhnout od týmu O Bag a přijít s něčím podobným, ale přesto jiným. Pod jeho taktovkou vznikly kabelky Justo stojící na podobném principu.
blobid0.png

Justo je taková novodobá O Bag
Přijdou vám už O Bag kabelky příliš okoukané, ale jejich princip se vám líbí? Pak si zamilujete značku Justo. Vyznačuje se daleko většími možnostmi než O Bag. Sám návrhář přichází se stále novými kolekcemi. Některé jsou spíš etno, další se dají nosit jako batoh, jiné vsází na proužky. Vypadají překrásně a dávají vám volné ruce. Dají se kombinovat i mezi sebou, záleží prostě jen na vašem vkusu.
Oproti O Bag jsou kabelky Justo o něco elegantnější, opět však staví na myšlence, že v jednoduchosti je krása. A také jsou méně známé, zejména v českých vodách s nimi budete originální.

Pořídíte je například v e-shopu Different.cz.

Reklama