LÄSSIGNové eco-friendly doplňky pro rodiny s dětmi

Slyšeli jste o značce LÄSSIG? Stejnojmenný německý výrobce nabízí krásné, do detailu zpracované doplňky pro rodiče a děti. Jejich kouzlo však nespočívá pouze v působivém designu a chytrém provedení. Hlavním firemním přístupem je trvalá udržitelnost, výrobce upřednostňuje recyklované materiály a obecně suroviny, které nezatěžují životní prostředí. Z letošní kolekce si nejprve představme exotikou inspirované kabelky řady Vintage Ethno. Rozmanitost tvarů s přírodními prvky, originalita a hravá elegance, těmito slovy lze stručně popsat originální design eco-friendly novinek LÄSSIG. Jak „weekender“ taška, tak klasická verze přes rameno vás nadchnou vnitřním uspořádáním i vybavením, díky kterému budete mít na cestách vše potřebné ihned při ruce. Obě nejprve poslouží jako taška ke kočárku, později je lze nosit samostatně jako klasickou kabelku.

Systém a pořádek s taškami Lässig

LÄSSIG

Zatímco model „weekender“ (LÄSSIG Weekender Ethno, v nabídce v odstínech Sand nebo Choco) má jednu hlavní přihrádku a vnější kapsu na zip, taška přes rameno (LÄSSIG Shoulder Bag Ethno v odstínu Plum) je uspořádaná do dvou hlavních přihrádek, k tomu disponuje čtyřmi vnějšími kapsami.

LÄSSIG

V další výbavě se obě tašky v podstatě shodují. Vnitřek mají prakticky a přehledně uspořádaný, součástí je složená voděodolná přebalovací podložka, izolovaný a odnímatelný držák na láhev, kapsičky na přesnídávky, další kapsička na zip, voděodolná kapsa na vlhké věci, odnímatelná přihrádka na dětské dózičky nebo přihrádka na mobilní telefon. Obě verze umožňují připevnění na kočárek, součástí je také přídavný a výškově nastavitelný ramenní popruh. Vnější materiál je bavlněný, vnitřek z polyesteru.

LÄSSIG

 

LÄSSIG

Rozměry: Lässig Weekender Ethno: 45x19x35 cm

LÄSSIG

Lässig Shoulder Bag Ethno: 40x20x35 cm

LÄSSIGDoporučovaná cena je u obou modelů 2.780,- Kč, v prodeji od března 2015. Na český trh produkty LÄSSIG dováží společnost Babypoint, s.r.o., přední výrobce, dovozce a prodejce dětského zboží.

Produkty LÄSSIG vznikají ve společensky odpovědné společnosti a symbolizují pohodový rodinný životní styl. Doplňky pro děti, maminky i tatínky jsou elegantní, odolné, pohodlné a snadno se udržují. Vznikají z netoxických a k životnímu prostředí šetrných surovin. U řady výrobků se zpracovávají recyklované a organické materiály. LÄSSIG ve svých produktech hrdě kombinuje inovace, styl a bezpečnost bez použití PVC, azobarviv, ftalátů, niklu a kadmia.

Pro více informací navštivte www.lassig-fashion.cz a www.babypoint.eu včetně FB https://cs-cz.facebook.com/babypoint.cz.

Reklama