Kožená kabelka Anette fuchsiová

Kožená crossbody kabelka s řetízkovým popruhem ve fuchsiové barvě. Kabelka má dva odnímatelné popruhy, jeden krátký řetízkový a jeden dlouhý kožený. Interiér kabelky má k dispozici jednu hlavní úložnou kapsu a malou boční. Kabelka se uzavírá zipem.

628b555adba7aobrazek.png
Cena: 1 290 Kč
Více zde

Kožená crossbody kabelka Carolina bílá

Velká kožená crossbody kabelka pro volný čas v bílé barvě. Kabelka má fixní popruh s možností regulace délky. Interiér kabelky má k dispozici tři úložné kapsy, uprostřed na zip. Kabelka se uzavírá zipem.

628b55ce69caaobrazek.png
Cena: 1 990 Kč
Více zde

MACARON GRAND SOLE od Folbeur

SOLE z kolekce ROBOT, přináší dotek slunce se vším, co k tomu patří. Jste připravená upoutat pozornost? Tento model v sobě skrývá vše co chcete. Dostatek prostoru a variabilitu. Na karabinu připněte klíče, vložte telefon, diář A5, a ještě vám zbyde spousta místa. Macaron Grand nedáte z ruky. A když ano, jen zavěsíte na dlouhý cross body popruh. 

628b5629edf15obrazek.png
Cena: 9 500 Kč
Více zde

MACARON PETIT LUNA od Folbeur

LUNA z kolekce ROBOT, v sobě skrývá tajemství jako sám měsíc. Co víc než tajemství nás dokáže magicky přitahovat, souhlasíte? Kabelka vyrobená z hovězí kůže s metalickou povrchovou úpravou, Vás překvapí svojí variabilitou. Lze ji nosit s popruhem nebo jen tak v ruce při slavnostní příležitosti. Uvnitř naleznete zářivě modrou podšívku, dvě kapsičky, jednu na zip a poutko na klíče. 

628b56822b764obrazek.png
Cena: 6 500 Kč
Více zde

Leissa - Kabelka Tous Bandolera z hovězí kůže v bronzové barvě

Kabelka Tous Leissa Bandolera S z hovězí kůže v bronzové barvě. Zapínáni na zip. Nastavitelný popruh. Rozměry: 15 x 21 x 7 cm.

628b577a596ddobrazek.png
Cena: 4 679 Kč
Více zde

Tous Script – Kabelka z plátna a syntetické kůže béžové barvy

Kabelka Tous Script vyrobená z nepromokavého plátna a syntetické kůže béžové barvy. Kovové aplikace mají světle zlatou barvu.Kabelka se zapíná na zip, má pásek, jehož délku lze upravit a jednu vnitřní plochou kapsu. Rozměry: 7 cm x 23 cm x 16 cm.

628b56da7c5e9obrazek.png
Cena: 3 599 Kč
Více zde

Kabelka Tous Sherton Nika Bandolera

Kabelka Tous Sherton Nika z hovězí kůže, černá. Rozměry kabelky: 14 x 19 x 5 cm.

628b57eda5e10obrazek.png
Cena: 3 589 Kč
Více zde

Olivia od Mybelka

Olivia je zajímavá svým zavírání. Jednoduše ji zaklapnete a magnety drží horní část zavřenou. Velikostně je podobná naší Luně, avšak je širší, takže toho pojme mnohem více.

628b5848ee5e6obrazek.png
Cena: 2 490 Kč
Více zde

Cornelia B od Mybelka

Kornelia znamená pevná a vytrvalá. Význam jejího jména se projevuje hlavně v jejích praktických vlastnostech. Pevný tvar a kůže z ní dělají skvělou kabelku pro každodenní nošení. Na praktičnosti však její výjimečnost nekončí, Kornelia v sobě skrývá elegantní tón a výsledkem je jedinečné spojení elegance a praktičnosti. Taky máš více než jednu přednost a chceš jí projevit? Kornelia to za tebe řekne. Navrhni si ji podle svých představ.

628b589901034obrazek.png
Cena: 2290 Kč
Více zde

628b58f30a53cobrazek.png

Pro Mybelku, českou značku kabelek na míru, je přání zákaznic na prvním místě. Splněné kabelkové sny jsou samotnou esencí tohoto brandu. Kdo po Mybelce zatouží, navrhne si ji podle svých představ, od výběru materiálu až po poslední komponent. Mybelka však nešije pouze kabelky. Najdete u ní i praktická kožená pouzdra na karty. Všechny karty pohromadě a přehledně vyskládané, tak že je máte vždy po ruce, přesně to umí card holder od Mybelky. A jak už je u značky Mybelka zvykem, výsledný vzhled pouzdra je zcela ve vaší režii. Na e-shopu www.mybelka.cz si vyberete svou oblíbenou barvu a oblíbený materiál a ručně ušitý pomocník do kabelky se může začít vyrábět. Jestli si potrpíte na detaily, doporučejeme sladit pouzdro s vaší Mybelkou. Když jsou oba ve stejném provedení, působí to velice elegantně. A pokud hledáte s blížícím se koncem školního roku praktický a milý dárek pro pro paní učitelku, stylové pouzdro na karty nebo vizitky je skvělý tip.

Reklama