Ačkoliv se během podzimu většinou objevují barvy jako hnědá, bordó, tmavě zelená či černá, nebojte se letos sáhnout ani po výrazných barvách nebo pastelových tónech, které oživí váš outfit. Máte-li rády minimalismus a jednoduchost, budete jistě potěšeny, že právě jednoduché kabelky do ruky budou letos na podzim frčet.


Mango 499 Kč / Zara 999 Kč / Mohito 599 Kč

IN budou opět také tašky s třásněmi, které budou během chůze poletovat kolem vás. Jakmile začne venku přituhovat, můžete sáhnout i po měkoučkých huňatých taškách z plyše, které dokonale doladí váš chlupatý kabátek. Stejně tak budou trendem měkké prošívané kabelky, které někdy mohou i prakticky posloužit během cestování. Ano, třeba jako polštář.Zoot 429 Kč / Mango 1599 Kč / Zara 599 Kč

Letos půjdou do popředí i velké tašky. Ačkoliv se o nich občas vtipkuje, že vypadají jako tašky na nákup a muži je prý na ženách nevidí příliš rádi, letos je během podzimu rády uvítáte. Místo navíc, kam dáte dezinfekční gely a náhradní roušky bude potřeba.


Mohito 899 Kč / Mango 899 Kč / Mohito 899 Kč

Ještě víc, než na jaře budou v módě i miniaturní kabelky na krk, připomínající pouzdra na mobil a klíče, které jsme nosily jako děti. Do módy se vrací také pevné skořápkové kabelky, s kterými uděláte parádu hlavně ve společnosti.

Zara 799 Kč / Zara 799 Kč / Zara 399 Kč

Reklama