Toužíte oblékat se jako hvězdy? Mít kostýmek od Chanelu a kabelku Hermes? Dnes už můžete, a za babku! Diskutujte a přečtěte si názory ostatních čtenářek...

Milé dámy, toužíte po kabelce, jakou nosí filmové hvězdy, ale nemáte na ni? Nic není ztraceno, na trhu se objevila firma, která vám s radostí vaši vysněnou kabelku zapůjčí. A to skoro za hubičku, v průměru za 400 Kč na den! Nebo dlouhodobě třeba za 4800 Kč měsíčně. Co říkáte? Že za tu cenu si můžete pořídit kabelku, ne sice od světového návrháře, ale zato ručně šitou z kůže a případně s ruční malbou? Ale to by přece byla jen kabelka od českého návrháře, a ne od Diora nebo Louise Vuittona, a vy byste nebyla světová...!

Opravdu, snobismu už se dnes meze nekladou. Už jsem si zvykla na to, že lidi jsou schopní obléct se jako maškary, hlavně když jejich oblečení nepostrádá potřebné množství visaček s patřičnými nápisy. Ale že ze sebe budeme dělat hlupáky a pronajímat si kabelku na týden, to mě ve snu nenapadlo. Máme spoustu kvalitních českých návrhářů, jejichž díla jsou minimálně srovnatelná se světovými. Prohlédla jsem si kabelky nabízené k pronájmu a nějak jsem si nevybrala. Nechápu, za co bych měla zaplatit takový obnos. Chápu, že jsou asi značkové, ale co jim dává cenu malého auta, jak je psáno v inzerci?

Za dvouměsíční pronájem si můžu koupit opravdu krásnou a originální kabelku od některé české návrhářky. Budu-li volit moudře, bude to malé umělecké dílko, které nejen že bude budit zaslouženou pozornost, ale bude i nadčasové. Dokonce si můžete nechat udělat kabelku přímo na míru, která bude dokreslovat právě jen vás.

Opravdová dáma je svá, nechce být kopií nějaké celebrity. Proto děkuji, nechci. Než být IN kopie, to raději budu OUT, ale svoje.

Jaký je váš názor: Pronajala byste si na pár dní luxusní kabelku od světového návrháře? Těšíte se na dobu, kdy si budete moct zapůjčit spodní prádlo Victoria´s Secret?

Reklama