Hadí kůže patří k nejvzácnějším materiálům na výrobu kabelek. Má specifickou kresbu i strukturu, která je jedinečná jako otisk prstu. Kabelka z hadiny je jako luxusní šperk. Ale ne každé ženě se líbí

Kabelka z krajtí kůže Ghibli. Cena: 32.930Kč

Některé ženy se hadů štítí, proto by si nikdy nepořídily kabelku z jejich kůže. Jiné se jich také štítí, ale kabelkou z jejich kůže by nepohrdly. Trochu paradoxní, ale podle mého průzkumu reálné. Já se hadů neštítím, ale kabelku z hadiny bych nechtěla. Proč?

Nemluvím o luxusní ceně, která se u modelů, které vidíte na fotkách, pohybuje od necelých třiadvaceti tisíc až po třiatřicet. Ale i kdybych nakrásně měla volné prostředky, nechtěla bych ji z jednoho prostého důvodu. Je velmi náročná na kombinování. Vzhledem k výrazné kresbě i barevnosti je natolik nápadná, že jí všechno ostatní musíte podřídit, aby celkový dojem nepůsobil přeplácaně. O botách a páscích ani nemluvě.

Kabelka z krajtí kůže Ghibli. Cena 22. 930Kč

Taková kabelka už vyžaduje vysokou školu stylu.

Když „vyběhnete“ s krajtí kabelkou, předpokládá se, že i ostatní oblečení a obuv bude luxusní. Ale ke kostýmku bych ji zrovna nedoporučovala. Taková kombinace je až moc okázalá a přidala by vám pár let navíc.

Když už by mi ji někdo vnutil, nosila bych ji k „obyčejným“ džínám a saku s bílou košilí.

A vy?

Foto: Ghigli

Čtěte také:

Reklama