cl3.jpg
Foto: kobilevidesign.com

Hlubiny internetu se zdají být nekonečné a stejně tak i lidská kreativita. Někteří se z pandemie snaží vytřískat maximum, a tak vznikají třeba kabelky inspirované bojem proti covid-19. Izraelský designér Kobi Levi, který je známý zejména svými odvážnými kolekcemi bot, se pustil i do navrhování kabelek. A jeho múzou byla jak jinak než pandemie. Kabelku, která vznikla podle roušky, prodává za 265 dolarů, což je v přepočtu přibližně 5 800 korun.

Nejde ovšem o jeho jediný pandemický kousek. V nabídce má také kabelku ve tvaru zámku, která nese název Lock Down. Cena metalického kousku už je o dost vyšší a činí 800 dolarů, tedy asi 17 600 korun.

cl4.jpg
Foto: kobilevidesign.com

Například na stránce Shopee je zase k dispozici velká kabelka přes rameno, jejíž design byl vytvořený podle respirátoru. Nechybí na ní motivační anglické nápisy jako Stop covidu-19 nebo #sociálnídistanc. Nevšední kousek je k dispozici v bílé i černé barvě a hravě se do něj vejde nákup pro celou rodinu. A cena? Ta je velmi lidová, v přepočtu nějakých 290 korun. 

kabel.jpg
Foto: Shopee.ph

Reklama