Elegantní velká kabelka Demeven byla vytvořena s posláním vyřešit všechny problémy, které může majitelka psa mít! Navíc nová kolekce hraje barvami a vy si ji jednoduše zamilujete.

demeven

Kabelka Demeven je krásná, elegantní, praktická, a navíc se vám do ní vejde opravdu všechno. Peněženka, mobil, klíče, pamlsky, pytlíky, hračka pro psa, balzám na rty, kapesníky, láhev s vodou.
Kabelku na venčení Demeven se nebudete stydět vzít do autobusu, či do města - naopak, budete ji hrdě nosit, protože je nejen vysoce funkční, ale také krásná a elegantní! Velká kabelka Demeven je prostě plnohodnotnou společnicí, ať už jdete se svým psíkem anebo i bez něj.

demeven

Dispozice kabelky

Každá kabelka disponuje kapsou na pamlsky pro psy (pamlskovníkem), kterou lze z kabelky vyjmout a v případě potřeby vyprat. Dále v kabelce najdete kapsu na igelitové pytlíčky. Ty vložíte do kapsy se zipovým zapínáním a pak je jednoduše taháte otvorem, který ohraničuje luxusní kovový kruh. V zadní části kabelky najdete i kapsu určenou na hračku, která oddělí uslintaný míček od vašich osobních věcí. Kapsa se dá stejně jako pamlskovník vyndat a vyprat. (Do kapsy na hračku se vám také pohodlně vejde i létající talíř o průměru 23cm, nebo například skládací miska na vodu. ) Pro vaše další věci je v kabelce dále jedna menší kapsa na zip a pak hlavní kapsa kabelky, uvnitř které pak najdete také dvě poslední menší kapsy.

demeven

Kabelka je ušita z kombinace koženky a 100% bavlny. Podšívka kabelky je nepromokavá.

demeven

demeven

Nakupujte nawww.demeven.cz

Reklama