Čtenářka s Nickem Olga Marie uchopila dnešní téma zase jinak. Jsou věci, které nám někoho připomínají a kdybychom je vyhodili, jakobychom chtěli zapomenout. Děkuji za krátké, ale hezké zamyšlení.

V upynulé pětiletce jsem se naučila věci vyhazovat. Co nemohu ani nosit ani vyhodit,  je kabelka po babičce z počátku minulého století. Vždy, když mám kabelku v ruce, vidím babičku nedělně oblečenou, jak bere v síni ze skříně onu kabelku a odchází do kostela. Párkrát už jsem chtěla zvednout telefon a nabídnout ji do fundusu filmařům, ale zase jsem ji zabalila a uložila do krabice. A to jsem vyhodila i poslední košilku po mých dětech! Nemám ani schovaného medvídka nebo panenku. Ta kabelka mi snad má neustále připomínat, že i já byla kdysi dítě.

Olga Marie

Milá Olgo Marie, přimlouvám se za to, abyste si kabelku nechala. Vyhodit tak starý klenot, ke kterému máte navíc vztah, by byla škoda.

Nemám pravdu, milé ženy-in? Nemáte doma nějaký předmět nebooděvní kousek, který vám někoho připomíná?Ještě máte čas si s námi o něm popovídat.

Ještě je čas napsat na známou adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama