Anglický název crossbody kabelka může sice někoho mást, ale není třeba se mu vyhýbat. Tento typ kabelky odkazuje na možnost nosit ji pohodlně přes celé tělo. Díky dlouhému popruhu navíc nenamáháte zbytečně rameno nebo rovnou celou paži. Ale proč se o ni zajímat právě v létě?

Kabelka do města i k moři
Na rozdíl od batohu, jehož nošení dá na rozpálených ulicích pořádně zabrat, vám crossbody kabelky dodají neskutečné pohodlí. Volné ruce využijete na snadné fotografování nebo třeba k nošení nafukovacího lehátka. Důležité je, že se ve svém pohybu nebudete muset nijak omezovat. Ale neznamená to, že kabelky využijete pouze v létě. I balancování na zamrzlém chodníku bude s uvolněnýma rukama nepochybně jednodušší.

obrazek.png
Kabelka Remonte z Rieker-eshop.cz vypadá skvěle v kombinaci s nazouváky.

Po jaké se ale poohlédnout? Ať už máte ráda květinové vzory nebo vyhledáváte spíše minimalističtější kousky, musíte prozkoumat nabídku na Rieker-eshop.cz. Pokud by vás na chvíli funkčnost crossbody omrzela a potřebovala byste změnu, stačí si vybrat některou kabelku s odepínatelným popruhem nebo oblíbené kabelky přes rameno.

Vaše cennosti v bezpečí
Batohy, tašky i jakákoliv jiná dámská kabelka do ruky sice neznamená hned riziko, ale právě kabelka crossbody vám umožní mít všechny cennosti pod kontrolou. Pro ultimátní bezpečnost pak stačí vybírat z kabelek se zipem. Praktičnost kabelek Rieker však doplňuje také nesmírná elegantnost. Dopřejte si doplněk na každodenní nošení a pravidelné pohledy kolemjdoucích!

A že do crossbody kabelky nedáte moc věcí? Opak je pravdou. Stejně jako u jiných typů kabelek zde totiž najdete celou řadu postranních kapsiček, které budou ideálním útočištěm pro opalovací krém, peněženku, klíče nebo třeba řasenku.

Na rozdíl od batohu však nemusíte kabelku složitě sundávat a zbytečně se namáhat. V létě takovou funkci určitě oceníte.

Praktičnost nade vše
U klasických kabelek do ruky jen stěží budete uzpůsobovat délku rukojeti. Právě v tom tkví jedna dalších výhod crossbody kabelek. Nastavitelný popruh se přizpůsobí jakékoliv postavě a vy si tak budete moci užívat ničím nerušenou procházku. Prozkoumejte nejnovější kolekce kabelek Rieker a najděte si tu pravou. Určitě vám bude slušet i náš tip ke každému outfitu - klasická černá kabelka v kombinaci s dámskými botaskami!

Reklama