Co jsem se dozvěděl o čtenářce s nickem Ondrasek74 podle její kabelky, to si přečtěte v této novince. Prozradím, že Ondrasek74 je dobrák od kosti.

Hledáte důvěryhodnou kamarádku, seznamte se se čtenářkou Ondrasek74. Její kabelka mi řekla mnohé...


Nejsem kabelkový typ, ale ráda nosím tašku přes rameno, a když vím, že budu něco kupovat, beru si batoh. Posílám obrázek mých dvou oblíbených tašek. Ta zelenkavá, to je výhra od vás za nějaký příspěvek. Je vynikající, vejde se do ní s přehledem netbook, deštník, pití, peněženka i doklady a něco na zub. To jsou věci, bez kterých z domova nevycházím.
Ta červená, to je památka na studijní cestu do Holandska. Padla mi do oka a musela jsem si ji koupit. Něco se už se mnou nachodila a tak je už trochu „jetá“, ale stále oblíbená. Je sice bez přihrádky, takže jak každá určitě víte, těžko se v ní cokoliv najde. Ale to si myslím je všeobecný nedostatek kabelek i tašek, že když v nich něco hledáte, ne a ne to najít a může mít třeba x kapes a přihrádek.
No a co v kabelce ani tašce nenosím, ale mám stále při sobě, je to malé okaté a chlupaté zvířátko, které i ty kabelky hlídá.

kabelky

Ondrasek74

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Věštba...

Milá čtenářko Ondrasek74, vy jste dobrá duše, viďte. Veselá povaha, která nadevše miluje zvířata. Vlastně byste je vyměnila za cokoli. Společnost lidí občas nechápete, protože jste taková, jaká jste. Věci říkáte na rovinu a nedokážete porozumět klamu a přetvářce, takže už se vám několikrát stalo, že vás někdo napálil. Vždycky vás to znovu překvapí, zvlášť u blízkého člověka. Ale nezoufejte, ti praví lidé jsou kolem vás a vy víte, že jim důvěřovat můžete a oni zase vám.

Fototéma dne 18. srpna 2011: Vaše kabelka

Zašlete mi jednu fotku vaší kabelky s krátkým popisem, co konkrétně se vám na ní líbí a co v ní nikdy nesmí chybět. Já se pokusím nahlédnout do vaší duše a řeknu vám, jaké jste!

Své snímky s popisem zasílejte ne e-mailovou adresu redakce (viz níže) nejpozději do 15.00 hodin ve čtvrtek 18. 8. 2011.

Za svůj příspěvek můžete získat krásnou cenu, totiž stylovou kabelku do ruky Crazy Dazy od Ollin ARMCANDY, délka: 24 cm, šířka: 3 cm, výška: 10 cm.

Kabelka je novinkou na módním trhu a je sladěná do puntíku s outfitem pro společenské a VIP akce. Design je z nepoužitých recyklovaných obalů Crazy Dazy, zapínání na zip, kožený řemínek a aplikace květů. Kabelku věnoval internetový obchod: www.ollinarmcandy.cz.

Crazy Dazy

Reklama