Muži většinou nebývají nějak zvlášť kreativní ve výběru dárků pro nás ženy. Jenže nastanou situace, kdy byste byla bývala vděčná za obyčejný pugét a bonboniéru. Z dárku, který dostala k výročí Gita (45), by se možná leckterá žena zaradovala. Ji ale urazil a zklamal.

„Nebudu chodit kolem horké kaše, dostala jsem nová prsa! Jenže s manželem jsme se o něčem takovém nikdy nebavili a já ani náznakem neřekla, že bych o ně stála. A taky že ne! I když jsem po dvou dětech, moje prsa se mi líbí. A do té doby jsem si myslela, že i jemu,“ popisuje své zklamání nad dárkovým poukazem Gita, která nedostala ani čas na rozmyšlenou. „Manžel mi dokonce rovnou sdělil i datum konzultace s chirurgem. Prý mě rovnou objednal.“

prsa

Gita v tu chvíli nevěděla, jak zareagovat. Byla natolik zaskočená, že jen hypnotizovala ten kus papíru, jako by z něj chtěla vyčíst i důvod. Jak je možné, že si nevšimla, že se jejímu muži nelíbí, jak vypadá? Proč chce riskovat její zdraví jen proto, aby měl doma iluzi větších prsou? „Tak jsem mu jen poděkovala a odešla do koupelny. Snad hodinu jsem se na sebe koukala do zrcadla a brečela,“ svěřuje se. Manželovi ale o svých pocitech neřekla.

„Bylo mi z toho smutno, ale na druhou stranu jsem mu chtěla dopřát, po čem touží. Nerada bych, aby to hledal někde jinde. Ale jak se blíží termín návštěvy chirurga, začínám mít vztek. Na něj i na sebe. Proč jsem mu to rovnou neomlátila o hlavu? Mám ráda svá prsa, tak proč si do nich mám nechat řezat?“ přemítá obdarovaná, ale její otázky jdou ještě hlouběji do problému.

Pokud na operaci nepůjdu, je mi jasné, že se nahá před manželem už nikdy nebudu cítit dobře. Už teď se stydím vysvléknout se z podprsenky, když vím, že se mu nelíbím. Takže operace? A teď která z variant je menší zlo,“ ptá se sama sebe Gita.

Čtěte také:

Reklama