Vážená redakce,

na internetu jsem narazila na článek - K úspěchu v práci je možnése prosouložit. Zdroj Novinky.cz viz níže:


Strastiplnou cestu k pracovnímu úspěchu mnozí spojují s příjemným. Dokazuje to nedávná britská studie pro magazín Nuts, podle níž je až jednadvacet procent zaměstnanců připraveno souložit s nadřízeným.


Výzkum se opírá o výpovědi dvou tisícovek londýnských zaměstnanců, z nichž jednadvacet procent by se klidně oddalo sexu se šéfem jen za účelem profesního povýšení.

Osmadvacet procent respondentů dále uvedlo, že si již milostné aféry s kolegou dopřálo. Z toho 69 procent přiznalo, že jejich románek byl právě s nadřízeným.

Z celkového počtu těch, kteří se nebrání pohlavnímu styku na pracovišti, jich 35 procent k sexu využívá vlastní pracovní stůl, o pět procent méně jich pak souloží přímo na stole nadřízeného. "Nemohu uvěřit, že se něco takového v britských kancelářích děje," uvedl šéfredaktor magazínu Phil Hilton.

Výzkum se zaměřil zvláště také na skotské pracovníky. Ti jsou podle statistiky dalece otevřenější sexu na pracovišti - až 45 procent se již v zaměstnání s kolegou vyspalo.Nevím jak ostatní ženy-in, ale já tento způsob dosažení postupu či lepší pracovní pozice odsuzuji. Nikdy bych nemohla, tímto způsobem bych si totiž nemohla vážit sama sebe a svých výsledků.

Bývalá šéfová na tomto dokonce založila svou kariéru ve firmě a vůbec ji nevadilo se s tím ještě chlubit. No proti gustu žádný dišputát.

Vaše čtenářka Župík


a ještě drobný dodatek k tématu od editora dne:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Díky Báro!

Reklama