Tom Cruise (60)
Hlavní hvězdou obou trháků byl a je šedesátiletý Tom Cruise, který si zahrál pilota stíhaček Peta „Mavericka“ Mitchella. Přestože před časem se na internetu objevily fotografie, na nichž nevypadal vůbec lichotivě a zdálo se, že pěkných pár kilo přibral, ve filmu Top Gun: Maverick se objevil v top formě. Spekuluje se o tom, že herec před natáčením podstoupil estetické zákroky na vylepšení vzhledu. A pokud tomu tak opravdu bylo, tak musíme lékaře pochválit za to, že odvedli dobrou práci. Tom Cruise vypadá mladě, ale zároveň ne nepřirozeně.

p.jpg
Foto: Profimedia

Val Kilmer (62)
V roli pilota Toma „Icemana“ Kazanského se objevil herec Val Kilmer. U toho je změna razantnější, ale na vině jsou vážné zdravotní problémy. V roce 2015 mu lékaři diagnostikovali rakovinu hrtanu, kvůli které musel podstoupit vyjmutí hrtanu a nyní dýchá pomocí trvalé stomie na spodní části krku. Díky technologiím a rekonstrukci hlasu se ovšem mohl v pokračování s podtitulem Maverick objevit. 

obrazek.png
Foto: Profimedia

Kelly McGillis (64)
Populární postavou prvního Top Gunu byla herečka Kelly McGillis v roli instruktorky Charlotte Charlie Blackwood, do které se Maverick zamiluje. Přestože v době uvedení filmu byla idolem mnoha mužů, později se ukázalo, že u ní mají smůlu, protože je lesbička. Herečka v průběhu času prošedivěla a přibrala nějaká kila. 

62987afdc6dbaobrazek.png
Foto: Profimedia

Anthony Edwards (59)
Herce Anthonyho Edwardse postava Goose proslavila, ale rozhodně u ní nezůstalo. Velké popularitě se těšil i coby lékař Mark Green v seriálu Pohotovost. Za svůj výkon si vysloužil několik nominací na cenu Emmy. Nakonec ho scenáristé nechali zemřít na rakovinu mozku, což byly nejsmutnější a nejdojemnější okamžiky seriálu. Během let herec přišel o svou hřívu, ale charisma tam pořád je. 

62987b56e9479obrazek.png
Foto: Profimedia

Zdroje: ČSFD, iDnes, FDB, Wikipedia

Reklama