Naše další čtenářka měla idolů opravdu hodně, od Korna po Černockou. Pak se jí narodila dcerka, která dostala talent od Boha - ten ji obdařil hudebním sluchem. Tady je celý příběh!

Milá Vodfon, děkujeme za příspěvek a přejeme, ať vám dělá dcerka pořád jen radost. :)


U nás doma se to hemžilo Jiřím Kornem, to měl ještě vlasy. Miluškou Voborníkovou, Petrou Černockou. Holky mají vlasy pořád.Zpívala jsem jejich písničky. Celý den hrál ten nejstarší typ magneťáku, měla jsem i mikrofon.Sama jsem se nahrávala. Divím se, že jsem nebyla vyhozena z domu.

U nás bylo hodně rušno. Permanentě hrála hudba a pořádně nahlas. Když nevřískal Korn, a ta jeho Yveta jela přad dokola,tak jsem vřískala já!! Chodila jsem na pěvecké soutěže.

Nejvíce jsem se však vyřádila na dceři. Sotva začala trochu žvatlat, už to byly ukolébavky a dětské písně. Holka měla štěstí, že se narodila  s hudebním sluchem. To už se pozná v porodnicí. JINAK BYCH JI VYMĚNILA. Zpívala na vítání občánku, na vánočních koncertech, na různýých narozeninách. Repertoár jsem ji vybírala sama. Ze základní školou, začala samozřejmě i hudební. Zpěv a klavír. Klavír flákala, ale zpěv ji opravdově bavil. Vyhrála hodně soutěží, ale největším vítězstvím byla pěvecká soutěž v televizi NOVA DOREMI, které uváděl Petr Trávnniček, Sabinkou  Laurinovou.  Vyhrála tam s velkým hitem od Bryana Adamse,který česky nazpívala Leona Machálková a jmenovalo se to Konec dětských snů . Od té chvíle patřila má dcera také  k mým idolům! V současné době nezpívá.

Vodfon

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Vaše idoly na zdi

  • Kdo vám visel na zdi?
  • Jaké plakáty visely na zdi vašich pokojů?
  • Proč jste vaše idoly zbožňovali?
  • Nebo jste nikoho neobdivovali?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá tuto skvělou kosmetiku: make-up Maybelline, nový krémový deodorant Garnier a třpytivé stíny pro královnu noci ze Sephory. :)

kosm¨

Další příspěvky už prosím neposílejte! Děkuji. Výherce získá cenu uvedenou výše.

 

Reklama