5ed4cce8a4ee0obrazek.pngZdroj: Shutterstock

Plavecká sezona je oficiálně tady. A přestože nedávné události a karanténa nějakým dovoleným příliš nefandila, je potřeba nenechat si zkazit radost a chuť, a naopak si klidně užít léto tak trochu jinak. Možná doma, možná u nějakého českého jezera, anebo opravdu nakonec třeba v oblíbeném Chorvatsku. A ať už vaše cesty povedou kamkoliv, rozhodně stojí za hřích pořídit si alespoň jedny trendy plavky. Je totiž z čeho vybírat. V kurzu jsou retro vzory i střihy, aplikace nebo například základní barvy. Tady jsou ty nej:

Trend č. 1.: Nohy až do nebe

5ed4ca78a7ad7obrazek.png

Foto: Bershka/H&M

Víte, co vám vykouzlí nekonečně dlouhé nohy? Pořádně vyříznuté kalhotky s vysokým pasem. 
Téměř každou letní sezonu jsou plavky inspirované siluetou 80. let a spodní díly jsou stále více vyříznuté. Ty, co byly představeny pro rok 2020 mají za následek extrémně dlouhé sexy nohy. Pokud se tedy nebojíte trochu extravagantního střihu, je to trend přímo pro vás. 

Trend č. 2: Crop top

5ed4ca18e2bb8obrazek.pngFoto: H&M/H&M

Jedním z největších trendů této sezony jsou zahalené vršky, a tak u vody uvidíte dvoudílné plavky, které budou vrchním dílem připomínat crop top. Opálení sice nebude celistvé, ale pokud preferujete spíše rafinované oblékání, budou vás tyto topy moc bavit. Navíc jsou ideální pro sportovní výkony. Protože ruku na srdce, v bikinách se šipky příliš skákat nedají.

Trend č. 3: Šněrování

5ed4c99701a9eobrazek.png

Foto: Mango/Mango

Plavky dvoudílné nebo jednodílné s pruhy, šněrováním a možností ovázat si je okolo těla na mnoho způsobů vám sice opět opálení na jedničku úplně nezaručí, zato vám zaručí sexy vzhled. Tyto plavky jsou navíc skvělou volbou nejen na pláž, ale v kombinaci se sukní třeba i do plážového baru. 

Trend č. 4: Luxusní vzhled

5ed4c9f21ed07obrazek.png

Foto: Missguided/ H&M

Plavky už dávno nemají plnit funkci sportovního úboru na plavání. Teď se nosí klidně celodenně, a to díky trendu luxusního vzhledu, kterého docílíte výběrem takových plavek, které mají pásek a dokonale definují pas, výrazné aplikace v podobě kamínků a kruhů, anebo třeba sametovou úpravu. Přidejte k nim šperky a výrazné brýle a budete hvězdou pláže!

Trend č. 5: Basics

5ed4cafea46f1obrazek.png

Foto: H&M/Zara

Pokud vás neužije ani na výrazné barvy, ani vzory, máme pro vás dobrou zprávu, letos rozhodně neuděláte chybu černou, tělovou, anebo hnědou. Nejen, že se tyto barvy k opálené pokožce dokonale hodí, ale navíc nikdy nezkazí žádnou zábavu. Noste je v kombinaci se zlatými šperky, barevnými šátky ve vlasech nebo trendy espadrillkami.

Také si přečtěte:

Reklama