BOTY

Textilní boty sice nemají dlouhou životnost, ale to vyváží jejich lehkost, pohodlnost a vzdušnost. Bonusem navíc je i poměrně nízká pořizovací cena. Co byste chtěly od bot na léto víc? Textilní botky jsou stálicí na letním módním nebi. Pořiďte si je také a nebudete litovat.

Textilní boty nejsou o moc méně oblíbené, než boty z kůže. Bavlna je přírodní a pro naše nohy „přívětivý“ materiál, který je na rozdíl od kůže mnohem prodyšnější, takže ji v letním období dokonce předčí. Nohy se v „plátěnkách“ cítí skvěle. Výhodou je i snadná údržba. Textilní boty jednoduše vyperete, takže vám vydrží přinejmenším jednu sezonu čisté a stále vypadají jako nové.

Oblíbené jsou nejen tenisky, ale z pevného bavlněného plátna si můžete pořídit téměř všechny druhy obuvi. Přes žabky, sandály, kotníčkové boty, až po elegantní botičky k šatům a sukním. Většinou s oblíbeným a pohodlným klínkem.

Zrovna nedávno jsem „zabrousila“ do prodejny obuvi a zastavila se u látkových sandálů na klínovém podpatku. Moc se mi líbily a už jsem se v nich viděla na procházkách o dovolené.

Ale nakonec jsem přece jenom odolala a koupila si tenisky. Vždyť jsem přece kalhotová a botičky s elegantním vázáním přes kotníky nejlépe vyniknou k sukním.

V této fotogalerii si snad vyberete.

Foto: salamander.cz

Jak jste na tom s látkovými botkami vy, milé ženy-in. Nosíte je? Máte raději nízké espadrily, nebo klínkové sandálky? Napište nám

Čtěte také:

Reklama