Letní oblečení je většinou plné barev a originální. Ani letos v létě tomu není jinak. Nosí se barvy, havajský styl, ale i městská romantika. To vše v pohodlném provedení příjemných materiálů. V parných a slunných dnech vás lehké a chladivé látky určitě potěší.

 

Pro dámy jsou připravené letní šaty, kterým velí jednoduchost a optimistické barvy. Módní značka Cherokee nabízí pampeliškově žlutou, která vám vylepší náladu. Bílá Cherokee klasika se pak krásně kombinuje s různými doplňky. A ty jsou v létě pomalu nezbytností. Slunečník vás ochrání před úpalem a ještě vám přidá na šarmu a zajímavosti. Pokud potřebujete něco lehčího, vyzkoušejte plátěný barevný klobouček. Na pláži určitě oceníte barevné žabky. A pozor, s barvami si můžete pohrát i při lakování nehtů. Slaďte jejich barvu s vaším outfitem.

 

Pánové mají většinou sbalené kufry na dovolenou daleko rychleji než jejich partnerky. Zabalí si univerzální kargo kalhoty, které se hodí na plážový volejbal i na vycházku městem. Bílý nátělník nebo romantická košile? Zavazadlo zvládne obojí. Značka Cherokee pak jako tajný tip pro prosluněné dny zvolila oranžovou. V této barvě budete mít spoustu energie užívat si letních dní plnými doušky.

 

Letošní léto zatím s prosluněnými dny nešetří, a to je dobře. Nás všechny to láká k vodě nebo do přírody. Módní značka Cherokee nabízí sportovní, ale přesto elegantní oblečení, které je navíc velice pohodlné. Pro letní chvíle pohody ideální kombinace.

 

POZOR soutěž! Soutěžíme o krásná pruhovaná trička – námořnický styl! Ke každému tričku můžete ještě získat slušivou kšiltovku. Soutěž probíhá ZDE !