Léto tady nebude pořád a tak bychom si měli užít každou minutu. Což takhle začít příjemnou snídaní plnou rozmanitých chutí, navíc stylově? Společnost Philips představuje vybrané kuchyňské spotřebiče, které vám s její přípravou hravě pomohou.

PhilipsRychlovarná konvice Philips HD9384 mimo jiné nabízí pět tlačítek předvolby pro výběr oblíbeného horkého nápoje. Topinkovač Philips HD2630 s příkonem 1 000 W přináší sedm stupňů opékání, stejně jako funkci rozpékání a rozmrazování. Tyčový mixér Philips HR1372 s příkonem 700 W má vroubkované břity pro drcení ledu, XL sekáček, mini sekáček či šlehač.  

Rychlovarná konvice Philips HD9384 s příkonem 2 400 W a kapacitou 1,7 l má pět tlačítek předvolby pro výběr oblíbeného horkého nápoje. Funkce Keep Warm udržuje vodu na nastavené teplotě. Konvice je označena oboustranným indikátorem šálků pro vaření pouze potřebného množství vody, přičemž jeden šálek odpovídá 250 ml. Praktická je bezšňůrová 360°základna, která umožňuje umístění konvice v libovolném směru, stejně jako ploché topné těleso pro rychlé vaření a snadné čištění.  Orientační maloobchodní cena je 2 399 Kč.

PhilipsTopinkovač Philips HD2630 s příkonem 1 000 W nabízí sedm nastavitelných úrovní propečení, stejně jako funkci rozpékání a rozmrazování.  Disponuje širokými otvory s automatickým vystřeďováním. Součástí topinkovače je i integrovaný rozpékač pečiva. Vysoký zdvih umožňuje bezpečné vyjmutí i menších kousků. Topinkovač nabízí i funkci automatického bezpečnostního vypnutí v případě uvíznutí chleba. Odnímatelný tácek na drobky usnadňuje čištění. Pro větší bezpečí je topinkovač vybaven protiskluzovými ploškami, jeho vnější povrch zůstává i během použití studený a bezpečný na dotek.  Orientační maloobchodní cena je 999 Kč.

Tyčový mixér Philips HR1372 disponuje velmi výkonným 700 watovým motorem. Pro splnění všech individuálních požadavků nabízí pět rychlostí a tlačítko Turbo pro skutečně náročné úkoly. S dvojitou čepelí sekající vodorovně i svisle a odnímatelným kovovým nástavcem vám umožní vychutnat si domácí stravu během několika sekund, aniž byste museli dělat kompromisy, pokud jde o funkčnost nebo design.  Je vybaven praktickým XL sekáčkem, minisekáčkem, šlehačem a praktickou nádobkou s víkem o objemu 1 l. Orientační maloobchodní cena je 2 199 Kč.

Philips

Veškeré výše uvedené přístroje Philips lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči.

Reklama