Kaufland Česká republika představuje novou vlastní značku českých výrobků, kterou snadno poznáte na první pohled. Logo se skládá z několika částí v národních barvách: lipových listů, loga Kauflandu a slova jarmark.
5d8cccd9174e2obrazek.png
Trhy a jarmarky patřily k českému životu odedávna. Lokální řemeslníci, pekaři, uzenáři nebo mlékaři a sýraři pravidelně na náměstích nabízeli své čerstvé výrobky. A jejich zákazníci věděli, že cokoliv si z jarmarku odnesou domů, bude zaručeně poctivé a dobré. Proto se v Kauflandu rozhodli na tradici českých jarmarků navázat. Pečlivě vybrali kvalitní výrobky výhradně od českých výrobců – mistrů svého řemesla, se kterými dlouhodobě spolupracují, a označili je logem K-Jarmark. Kvalita i chuť je zaručena, tyto produkty splňují nejvyšší nároky, a navíc jsou za příznivé ceny. Pod značkou K-Jarmark zákazník v současné době najde celou řadu mléčných výrobků, uzenin, pečivo a minerální vodu. Kvalitu si tak může dopřát opravdu každý.

Středně tučné jogurty mají lahodnou, pro jogurty typicky příjemně nakyslou chuť. Obsah tuku se pohybuje od 2,5 do 4,6 % a zákazník si může vybrat ze širokého výběru příchutí od jahody po oříšek s medem. V nabídce nechybí nízkotučné jogurty nebo smetanové. A pozor. I jogurty podléhají sezóně. V létě si můžete pochutnat na svěží citronové příchuti, v zimě pak na pečeném jablíčku. Dodavatel: Olma, Hollandia Karlovy Vary.
5d8ccd336a7bbobrazek.png

5d8ccd4d6789dobrazek.pngMěkký tvaroh je vyrobený z českého mléka a skvěle hodí například na pečení či k výrobě pomazánek. Jeho praktické balení navíc zabraňuje ztrátě výživné syrovátky. Je bohatý na bílkoviny a obsahuje
max. 3 % tuku. Je vhodný k okamžité konzumaci, k pečení nebo k výrobě pomazánek. Dodavatel: Olma

Pod značkou K-Jarmark naleznete celou řadu dalších mléčných produktů jako mléko, smetanu, kefíry nebo tvarohy, všechny od významných českých výrobců.

5d8ccd92a3cf5obrazek.pngLovecký salám, Poličan nebo Paprikáš – tato česká klasika nesmí v nabídce výrobků K-Jarmark chybět. Všechny tři salámy zůstávají věrné původním recepturám, nepoužívají se barviva ani látky zvýrazňující chuť a vůni. V průběhu dalších měsíců bude nabídka masných produktů postupně rozšiřována.

5d8ccdc47a3e4obrazek.pngŠunka nejvyšší jakosti – na tenké plátky nakrájená šunka má jemnou příjemně slanou a uzenou chuť.  Je vyrobena z 90 % vepřové kýty a 4 % sádla a zauzena kouřem z bukového dřeva. Je přirozeně bezlepková, neobsahuje žádná barviva ani látky zvýrazňující chuť a vůni. Splnila přísné požadavky na tradiční recepturu a získala pečeť České cechovní normy. Tento výrobek jsme vyvinuli společně s dodavatelem LE&CO.

5d8ccdec51a3eobrazek.pngAnglická slanina – vznikla ve spolupráci s renomovaným výrobcem LE@CO. Jedná se o tepelně opracovaný a kouřem z bukového dřeva zauzený výrobek. Je vyrobena z 94 % prorostlého vepřového boku. Je tradičně bezlepková bez použití látek zvýrazňujících chuť i vůni. Drží pečeť České cechovní normy.

5d8ccf2683aebobrazek.pngTradiční Špekáčky – další česká klasika, která navíc splňuje recepturu „Zaručené tradiční speciality“ a zároveň „České cechovní normy“. Obsahují ideální poměr masa a sádla, aby si po upečení nad ohněm nebo na grilu zachovaly šťavnatou chuť. Tradiční je i jejich zašněrování provázkem.

5d8ccf7e4b56cobrazek.pngMyslivecká klobása – tepelně opracovaná klobása vznikla ve spolupráci s renomovaným výrobcem Beskydské uzeniny. Má mírně pikantní a zajímavou chuť, díky použití pepře, jalovce a česneku. V receptuře nejsou použita žádná barviva ani látky zvýrazňující chuť a vůni. Je přirozeně bez lepku. 100 g této klobásy bylo vyrobeno ze 136 g vepřového masa a bylo použito vepřové střívko. Je vhodná ke konzumaci za tepla i studena. Splňuje požadavky výrobní normy a pyšní se pečetí České cechovní normy.

Špaldový chléb – chuť a vůně tohoto chleba je dána především použitím cereální obilné zápary obsahující vařená špaldová zrna a špaldovou trhanku. Špalda je prastarý typ pšenice s lehce ořechovou chutí a s vyšším podílem minerálních látek a bílkovin.
5d8ccfc878359obrazek.pngHanácká Kyselka – tato minerální voda nabízí celé spektrum minerálů. Je unikátní svým přirozeně vysokým obsahem jódu. Právě tento prvek je nepostradatelný pro tvorbu hormonů štítné žlázy a pomáhá zvyšovat celkovou výkonnost organismu.
5d8ccffae6ec7obrazek.png
5d8cd0477111aobrazek.png

Reklama