Vložila jsem své miminko do kočárku a radiovým ovládáním uvedla do činnosti vzduchové polštáře. Kočárek jsem při sestupování po schodech pouze lehce přidržovala za madlo a dolaďovala směr. Tahle nová „vychytávka“ spolu s elektromagnetickou clonou proti slunečnímu záření, jež v sobě automaticky obsahuje faktor 30, je fakt prima.

Opravdu si výrobci nás maminky na mateřské předcházejí a já se už nemusím zbytečně každý den rozčilovat nad sousedovým autem, jež nám blokuje výjezd do dvora, protože on chudáček musí udělat místo ostatním garážujícím automobilistům při výjezdu a musí se natlačit co nejvíc ke zdi a před výjezd do dvora.
Myslím, že tuto vznášecí funkci budu používat všude – také na chodnících, na jejichž krajnicích radnice zapomněla nechat zbudovat sjezdy pro nás kočárkující maminky a pro vozíčkáře, ale 300 parkovacích míst zdarma pro auta vybudovat nezapomněla.
Bravurně vyvznáším miminčí vozidlo i do schodů, jež s nelogikou sobě vlastní vedou do dětské ambulance v nemocnici, kam holt to naše zlatíčko čas od času musí. Je konec koncovatý s odchytáváním cizích tatínků či dobrovolnic, které se mnou vytáhnou kočárek do schodů.
A co teprve do tramvají a autobusů, či vlaků!!!…. to se mi to bude cestovat a bude mi jedno, že všichni naráz oslepnou a při přijíždějícím dopravním prostředku se najednou prostor kolem mne vylidní…

Koupila jsem fakt dobře, protože ta vnitřní termoregulace korbičky je k nezaplacení. Nemusím už miminko cpát do kombinézky a fusaku a ono se může krásně nechat vozit i v bodíčku v krátkém rukávu a pouze s ponožtičkami při minus 6 stupních Celsia.

No, nebyla bych ženská, abych si nerýpla… Do dokonalosti už tomu jenom chybí automatický odhovínkovávač na kolečka…