dermacolPěstěná pleť je základem pro jakékoli líčení. Abyste dosáhla dokonalého vzhledu, můžete se inspirovat profesionály. Kdo ví lépe než kosmetická značka DERMACOL, jak se správně nalíčit a dosáhnout perfektního výsledku. DERMACOL se stará o krásu českých žen již 45 let a za tu dobu nasbíral mnoho zkušeností, které zhodnotil při vývoji a výrobě nových pěstících a zkrášlovacích přípravků. Bez obav se můžete svěřit do péče odborníků na ženskou krásu, kterými bezesporu DERMACOL a vizážisté s nimiž spolupracuje, jsou. Do jejich péče se svěřila i modelka a moderátorka Iva Kubelková, která si výrobky této značky oblíbila.

1. Správný podklad je základem úspěchu

dermacolUltra jemná průhledná homogenní báze pod make-up SATIN MAKE-UP BASE dokáže vyplnit a vyhladit vrásky, jemné linky a póry. Tím zamezuje usazování make-upu během dne v linkách a drobných vráskách. Lehká a prodyšná emulze vytvoří na pleti sametově hebký film, čímž zdokonaluje vzhled a odolnost make-upu. Asociace vizážistů ocenila tuto podkladovou bázi titulem „Nejlepší výrobek roku 2008".

2. Sjednoťte barvu

dermacolNa bází vyhlazenou pleť naneste houbičkou nebo prsty make-up. V tomto kroku můžete nejvíce získat nebo i nejvíce ztratit. Zvolte odstín nejvíce podobný vašemu tónu pleti, ideální je o jeden světlejší, který nejlépe srovná barevné nedostatky pleti. Vyzkoušejte třeba jeden ze čtyř odstínů jedinečného dlouhotrvajícího a doteku odolného make-upu 24h CONTROL MAKE-UP s koenzymem Q10, který pleť chrání dokonale po celých 24 hodin. Díky speciálnímu složení zvyšuje elasticitu pleti a její pevnost. Bez problémů odolá kontaktu s oblečením. Zakrývá známky únavy a vypadá přirozeně po celý den. Dobře vyrovná barevné rozdíly pleti, ale nevytváří dojem „masky", neucpává póry, je prodyšný.

3. Zafixujte a zmatněte

dermacolLehký transparentní pudr FIXING POWDER byl už v roce 2007 oceněn Asociací vizážistů jako Nejlepší výrobek roku. Je určen pro dosažení sametového vzhledu pleti. Fixační pudr fixuje make-up a zabraňuje vzniku mastného pocitu během dne. Pleť po nanesení působí pěstěnějším dojmem a make-up je více chráněn proti doteku během celého dne.

Nyní si můžete svůj oblíbený make-up a další výrobky Dermacol zakoupit i na stránkách www.shop.dermacol.cz