Čtenářka s nickem JURYNA nám ve svém příspěvku popisuje pobyt jejího syna a kamarádů na chatě, kde chtěli být kluci sami. A jak to dopadlo? To si přečtěte.  

Dobrý den,chci vám napsat,jak  se syn a jeho kamarádi“nenaučili bát“.

Je to 14 dní,co se syn Nikolas rozhodl,že přespí s kamarády na naší malé chatičce. Všem klukům je skoro 15 let!Zbalila jsem jim peřiny,jídlo,na zahradě jsme udělali táborák a k večeru jsme tam kluky ponechali a jeli s manželem domů.Chata není na samotě u lesa,nebo je to u lesa.ale jsou tam sousedi ..

Vše bylo v pohodě,klukům jsme volali v deset večer,jestli je vše v pohodě. Prý ano. No,ale umím si představit,co tam vyváděli. Šli jsme s manželem spát asi v půl dvanácté a krásně jsem usnula a v tom o půl jedné telefon.Lekli jsme se co se stalo.Volal Láďa-jeden s Nikolasových kámošů,že prý tam někdo je a straší je.Někdo prý jim leje vodu na střechu.Rozmluvila jsem jim to,proč by někdo lil vodu na střechu,když by ten někdo nejdříve zkusil,zda jsou otevřené dveře,nebo okna. A také tam jsou stromy a blízko řeka.Tak se kluci uklidnili a šli jsme spát.O půl druhé znovu telefon..a že jim tam zase někdo lije vodu na střechu.Snažili jsme se je opět uklidnit,že to jsou větve,nebo hučí splav...

Nakonec jsme pro ně museli jet a spali doma v synově pokojíku. Ale já jsme byla z toho tak vyklepaná,že jsme tu noc nemohla už usnout. Ale ne,ze strachu,ale z toho opakovaného leknutí. Víte,když dobře zaberete a vzbudí vás ať ,zvonek,nebo právě telefon a ještě po o půl druhé ráno,jak je to nepříjemné.
To jsou tedy hrdinové!!!
JURYNA

pozn.red.: text nebyl redakčně upraven

________________________

Možná, kdyby tam sebou kluci měli holky, tak by se tolik nebáli a hrdiny by byli ))) Tak za rok.
Mimochodem, Nikolas je nádherné jméno pro kluka. Pozdravujte ho.
Pěkné léto doma i na chatičce
Saša  

Tématem dnešního vydání je: Strach a jak ho překonat. Máte bobříka odvahy?

  • Bály jste se něčeho tak, že vám až zdřevěněly nohy?
  • Jak překonáváte strach?
  • Napište historky, ať už současné, nebo z dětství
  • Napište i historky vašich dětí
  • Je pravdivé pořekadlo, že „Strach má velké oči“?
  • Uznáváte pořekadlo druhé: Když máš z něčeho strach, jdi a sáhni si na to!
  • Strach i odvaha mohou mít mnoho podob

Sáhněte si na dno své odvahy a napište nám o tom na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Těšíme se na vaše příspěvky

Jednu ze čtenářek odměním čerstvě praženou kávou Arabica (aby ji dala sílu bdít po celou noc) a zmatňujícím tónovacím make-upem od firmy Garnier  (aby nebyla bledá jako hrabě Drácula)

darecekk

Reklama