Kofola rozšiřuje svoji řadu dětských nápojů pod značkou Jupík a v květnu uvede do prodeje ochucenou vodu Jupík Aqua. Nápoj je bez barviv, sladidel a umělých příchutí. Má nízkou energetickou hodnotu (15kcal/100 ml), která je dána nižším obsahem ovocné složky. Jupík Aqua je určen starším dětem (7-12 let), čemuž je přizpůsobena i nová 0,5 L láhev se sportovním uzávěrem. Jupík Agua bude ve třech oblíbených příchutích - citrón, jablko, a jahoda.

 

Abychom děti přiměli dodržovat správný pitný režim, mělo by být jeho složení velmi pestré. Vody, minerálky, naředěné džusy a čaje. Vítám dětský nápoj, který má nízkou energetickou hodnotu a přitom je „chuťově stále atraktivní“ pro děti samotné,  komentuje uvedení nového výrobku pro děti PhDr. Iva Málková ze společnosti STOB.

 

Petr Fiala, brand manažer značky Jupík, dodává.Uvědomujeme si, jak je důležité, aby děti dodržovaly správný pitný režim, proto nyní přicházíme s alternativou ke sladkým nápojům. Jupík Aqua je ochucený nápoj s nízkou energetickou hodnotou, který, jak pevně věříme, bude pro děti přijatelnou volbou..“ 

 

 

 

Jupík Aqua bude v prodeji v hypermarketech, supermarketech nebo na čerpacích stanicích. Doporučená cena je 13,90 Kč.

Reklama