LOS ANGELES – O tom, že těhotenství se nemá plánovat, je přesvědčena hollywoodská hvězda Julia Robertsová. Ačkoliv přiznává, že se jí stále nedaří otěhotnět, věří, že nebesa se nakonec slitují.
"Myslím, že děti jsou věcí, nad níž mají moc sama nebesa. Ale já opravdu nevím, jaký je časový plán na nebesích," řekla s úsměvem.

Julia po dítěti údajně touží od té doby, co řekla ano svému současnému manželovi, kameramanovi Danielu Moderovi. Celý uplynulý rok věnovala hlavní představitelka nezapomenutelného filmu Pretty Woman úsilí, aby s Danielem počala dítě. Dokonce to mezi nimi občas vyvolávalo napětí. Ale v rozhovorech a před kamerou se Julia nikdy nenechá dotazy týkající se těhotenství rozhodit.
"Netrpíme kvůli tomu depresemi. Není proč. Ale snažíme se pořád," prohlásila herečka nedávno.
Před několika dny se Julia opět rozpovídala o těhotenství, a při té příležitosti složila svému manželovi veřejnou poklonu.
„Mezi námi je velmi hluboký a spolehlivý vztah. Měla bych se každý den klanět manželství a kázat o něm jako o největším štěstí života," řekla moderátorovi jedné z amerických televizních stanic usměvavá Julia Robertsová, která se za Daniela Modera provdala 4. července 2002.  

       
Reklama