generali

Každý den na nás číhají různá nebezpečí. A mezi ně patří úraz. Pojistit se proti nim je tedy maximálně zodpovědným rozhodnutím. Jenže… Co když nedojde k žádnému úrazu či úmrtí? Většinou máme smůlu. Ne však vždy. Generali pojišťovna a. s. jako první nabízí kromě individuální pojistné ochrany i vrácení části pojistného jako bonus klientům za to, že pečují o své zdraví.

Generali Pojišťovna a.s. přichází na trh s novým produktem, který nejen kryje rizika, ale při bezeškodným průběhu dokonce i vrací část peněz! Produkt BeneFIT je jediné rizikové pojištění, které vám přinese peníze v každém případě. Pojistná smlouva BeneFIT totiž garantuje, že při bezeškodným průběhu dostanete zpět v hotovosti bonus ve výši až 25 % zaplaceného pojistného.

„Pojištění lze sjednat pro jednu až osm osob od jejich narození do sedmdesáti let,“ upozorňuje Product Manager Ladislav Wagner. Přitom pojištění vůbec nemusí být z jedné rodiny. Jediná smlouva tak může provázet vaši rodinu nebo skupinu blízkých přátel po celé generace. K čemu vám však taková smlouva bude, když se nikomu nic nestane? „V takovém případě dostanete zpět bonus ve výši až 25 procent ze zaplaceného pojistného, a to v hotovosti, nikoli jen formou přislíbené slevy,“ odpovídá Wagner.

generaliS pojištěním BeneFIT se však pojí i řada dalších výhod: sleva až 35 % pro každou pojištěnou osobu, sleva až 30 % z pojistné smlouvy za počet pojištěných osob, dvojnásobné plnění v případě smrti úrazem nebo v důsledku autonehody, výplata pětinásobku pojistné částky v případě trvalých následků při stoprocentním stupni invalidity, výplata dvojnásobku pojistné částky denního odškodného za bezprostřední hospitalizaci v důsledku úrazu, bezplatné pojištění paušálních částek (například za jizvy nebo ztrátu zubů, u dětí i za zlomeniny), možnost změn v průběhu pojištění s ohledem na aktuální potřeby pojištěného a v neposlední řadě i rychlé posuzování medicínských rizik.

Pojištěná rizika:

  • Denní odškodné za dobu nezbytného léčení úrazu
  • Denní odškodné za dobu léčení vyjmenovaných úrazů
  • Trvalé následky úrazu s progresivním plněním
  • Hospitalizace následkem úrazu
  • Odškodnění definovaných úrazů s asistenčními službami (ojedinělé na trhu)
  • Smrt
  • Smrt úrazem vč. smrti při autonehodě (novinka v pojistných rizicích)