Dámské prádlo tady probíráme dost často. Co takhle pro změnu mrknout pánům pod kalhoty? No no, nebuďte prudérní a neříkejte, že se to nehodí nebo že jste se o pánském prádle nikdy nebavila. Jsme přece ženský magazín a ženské dovedou semlít kde co. Koneckonců, když to vezmeme čistě esteticky, líbí se vám víc chlapi v trenkách, nebo ve slipech? Mluvíte jim do toho, co by měli nosit? Respektují vaše přání?

Muži jsou většinou konzervativní a příznivci jednoho druhu spodků (slipů) jsou zároveň striktními odpůrci druhého (trenýrek nebo boxerek).
A podobně je to u žen. Až na výjimky se rozdělují na dva tábory - slipařky a trenkařky. Beznohavičkové a nohavičkové.
Jako obvykle jsem rozhodila otázku mezi své kolegyně.
„Jsi trenkařka, nebo slipařka?"
To jsem si naběhla, protože první dotázaná Míša je příšerně tolerantní a prohlásila, že je jí to jedno. 

Přes den, když má kalhoty, tak to stejně není vidět, a večer si je brzy sundá." Ale stejně jsem z ní chtěla vypáčit odpověď. Kdyby nebylo zbytí, tak slipy, protože v trenkách není nic vidět a ještě k tomu mi připomínají školní léta."

Marie je pro trenky. Zřejmě z úplně opačného důvodu než Míša: Že v nich není vůbec nic vidět. 

Eva je pro kompromis - boxerky - trenky z úpletového materiálu. Hm, ty se mi taky líbí, připadají mi docela sexy.Když jsem dneska o tomto článku přemýšlela cestou do redakce, v duchu jsem si svlékala chlapy v metru. Zkoušela jsem si představit, co má který za prádlo. Samozřejmě, že jsem srabík, a nenašla jsem odvahu si svůj odhad ověřit, ale i tak to byla docela zábava. Nikdo si mě nevšímal, všichni tupě zírali do prázdna a já mohla pozorovat mužské zadky.

Někdy mi to přišlo až komické. Třeba ten chlap s obrovským panděrem. Toho jsem si vybavila, jak v pruhovaných trenclích, nátělníku a fuseklích dřepí před bednou, v jedné ruce lahváč a v druhé dálkový ovladač. Typický trenkař.
Nebo ne?
A tamten kluk u dveří měl zase pěknou figuru. Ten by vypadal dobře i ve slipech, jako ti chlapíci na fotkách.

Všechno zůstalo ve fantazii a domněnkách. Na nikom jsem neobjevila žádnou indicii. Žádné gumičky, žádné faldíky. Jako by byli všichni na ostro.
Ale ne, bude to asi tím, že nosí správně střižené prádlo, protože slipy by měly dobře padnout a neměly by se rýsovat ani pod tenkými kalhotami.

Jen tak pro zajímavost. Správné, tzn klasické slipy by měly mít v pase a kolem stehem pružnou pasovku z jemně zpracované pružné bavlny, a ne gumu, která se nejen zařezává, ale zadržuje teplo a vytahuje se.
Takže rada pro slipařky": Kupujte jen správnou klasiku. A když bude ještě značky Jockey, budete opravdu za znalkyni pánského spodního prádla.

Teď mě napadly otázky:

Kupujete svému partnerovi spodní prádlo?
V čem se vám líbí víc?
Ve slipech nebo v trenýrkách?
Řekla jste mu to?
Změnila jste zarytého slipaře na trenkaře, nebo naopak?

Reklama