Asi každá z nás je trochu nervózní, když se má při focení tvářit „přirozeně“, a co teprve ve chvíli, kdy máte mluvit na kameru? Jakým způsobem se s trémou popralo pět neherců, se můžete na vlastní oči přesvědčit na stránkách www.lepsi.prace.cz. Pět životních příběhů, pět neznámých tváří, které v okamžiku, kdy zazněl režisérův povel „akce“, zůstaly „na place“ úplně samy. Podívejte se, co tito odvážlivci zažili při hledání práce a jak se jim to podařilo říct na kameru.

 

 

„I když naši protagonisté měli své texty před natáčením už připravené, nikdy je neřekli stejně,“ uvádí Lucie Šarešová z portálu www.prace.cz, která zajišťovala filmovou produkci.

 

 

„Tréma umocněná nasvícením scény a hledáčkem kamery pokaždé vykonaly své, ale určitá míra nervozity ve výsledku působí realisticky, což byl náš cíl.“

 

Máte také svůj příběh s hledáním práce? Setkaly jste se při pohovorech s něčím neobvyklým, diskriminačním nebo pikantním? Podělte se s námi o své zkušenosti… jeden vás příspěvek odměníme balíčkem kosmetiky Garnier a flashkou, která se vám určitě bude hodit !!!

 

 

Reklama