Každá budoucí maminka chce, aby jí to slušelo nejen v době těhotenství, ale aby mohla oblečení nosit i po narození miminka. To není utopie, pojďte se podívat na novou kolekci těhotenské módy a budete překvapeny, jak je krásná a flexibilní.

Časy, kdy nastávající maminky schovávaly svá rostoucí bříška pod neforemné oblečení, jsou naštěstí dávno pryč. Naopak, dnes se mnohé ženy těhotenským bříškem chlubí a většině to opravdu moc sluší.

těhotenská móda

Trend současné módy pro těhotné se snaží, aby žena skvěle vypadala, cítila se pohodlně, a přitom nemusela razantně měnit šatník. Aby jí to slušelo v době očekávání miminka, ale mohla oblečení nosit i po jeho narození. To není utopie, pojďte se podívat na novou kolekci těhotenské módy a budete překvapeny, jak je krásná a flexibilní.

Díky promyšleným střihům zůstává fazóna topů, halenek či tunik stejná, jen se různými způsoby vázání přizpůsobuje rostoucímu bříšku. Výsledný outfit je s přibývajícími měsíci krásnější a krásnější, stejně jako budoucí maminka! Rozhodně není třeba váhat nad investicí, protože zůstává nadčasovou součástí šatníku, bez ohledu na aktuální tělesné proporce.

těhotenská móda

Novou jarní kolekci charakterizují prvotřídní materiály, prodyšné, jemné, příjemné na dotek. Barvám dominují růžová, navy blue, zelená i světlé barvy, často kombinované s ručním potiskem. Výsledkem je elegantní look do kanceláře či na pracovní schůzku i pohodlná ležérnost pro volný čas. Stačí si jen vybrat...

Zdroj a foto:Pietro Brunelli

Další inspirace k těhotenské módě

Reklama