Pokud plánujete změnu barvy vlasů, máme pro vás skvělé tipy!
Je libo hnědou, purpurovou, červenou nebo blond?
Pokud milujete změny nebo jen potřebujete vrátit svým vlasům krásnou barvu a nádherný lesk, pak jsou tyto informace určeny právě vám!
A která žena by nechtěla okouzlovat své okolí upravenými vlasy?

Palette přináší nové trendy a nové odstíny pro zvýraznění barev vlasů.
Rozkvétat v celé své kráse, to je naše přání po celý rok!
Módní odstíny podzimní sezóny jsou výrazně ovlivněny hnědými tóny s intenzivním zlatavým nádechem. Další trendovou barvou je purpurová ve všech odstínech – od delikátních, jemných odstínů fialové až po svítivé atraktivní tóny šeříku.
Nesmíme zapomenout na ohnivě červenou, která je absolutním hitem letošního roku. Neméně důležitou barvou je blond, která na jedné straně doplňuje ostatní populární barvy a na straně druhé s nimi ideálně kontrastuje.

Nejnovější produkty Palette pro barvení vlasů tyto trendy věrně odrážejí.
Permanentní barva Palette Deluxe s výraznými odstíny, perfektním krytím šedin a speciální péčí kondicionéru je nyní obohacena o 4 nové módní odstíny, které rozzáří vaše vlasy nejen na jasném letním slunci.
Palette Intensive Color Creme je od tohoto léta bohatší o dva nové odstíny se zářivým zlatým leskem.
Dáváte-li přednost Palette Color Shampoo - intenzivní smývatelné barvě s výrazným leskem, která vydrží až 24 umytí, pak si můžete vybrat ze dvou nových trendových odstínů.

Řada produktů Palette Deluxe nabízí obzvlášť intenzivní a výrazné barvy s těmito novými odstíny:
Intenzivní červenofialový (679)“
Champagne Blond (254)“
Ohnivě červený (575)“ 
Sametově hnědý (850)“.

Tak, jako u všech barev na vlasy od Schwarzkopf & Henkel, bylo i složení nových barev vyvinuto v souladu s nejprogresivnějšími metodami v oboru kosmetiky.
Aplikace těchto produktů je nepřetržitě modernizována a zjednodušovaná.

Exkluzivně pro Palette Deluxe byl vytvořen jednoduchý systém nanášení barvy pomocí aplikační lahvičky, který spočívá v tom, že se barvicí krém pouze smíchá s vyvíjecí emulzí v aplikační láhvi a nanáší přímo na vlasy. Odpadá přitom použití speciálních hřebenů a misek na míchání barvy.
Speciální péči po završení procesu barvení vlasů nabízí Palette Deluxe kondicionér.
Ten obsahuje speciální výtažky z pomerančů, které pronikají hluboko do vlasu.
Nové odstíny tak září ještě výrazněji v trendových barvách tohoto léta - od výrazné červené, purpurové, fialové až po nový odstín blond barvy.
Vylepšena je i produktová řada Palette Intensive Color Creme.
Palette Intensive Color Creme teď nabízí dva nové fascinující odstíny: “Tmavě zlatohnědý (WN3)“ a “Zlatočokoládový (WN5)“, které představují módní hnědé odstíny se zlatavým nádechem a dlouhotrvajícím barevným účinkem.
Výzkumní pracovníci vyvinuli novou recepturu, která zaručuje stoprocentní překrytí šedivých vlasů, a to dokonce i při použití zářivých módních odstínů. Umožňuje to inovativní a unikátní kombinace přírodních a módních barevných pigmentů. Jsou obsaženy v módních hnědých odstínech se zářivým zlatým leskem, u kterých zaručují třpytivý lesk vlasů.

Řada intenzivních tónovačů Palette Color Shampoo představuje nové odstíny “(Savana Blond 306)“ a “Červenohnědý (421)“, které vydrží až do 24 mytí.
Palette Color Shampoo je vyvinutý pro všechny, kdo dávají přednost šetrné, mírné a pečující změně barvy vlasů, anebo pro ty, kteří jednoduše chtějí zvýraznit či osvěžit přírodní barvu svých vlasů.

Není důležité, zda-li chcete na dlouhou dobu změnit barvu svých vlasů, překrýt šediny anebo jednoduše vyzkoušet něco nové.
Řada Palette nabízí vhodné produkty pro všechny tyto případy. A nejenom to – receptura Color Formula C+ s vitaminem C pečuje o vaše vlasy a vyživuje je již během barvení, což rovněž zaručuje výrazné barvy a vysoký lesk vašich vlasů.

Za kolik si můžete tyto výrobky koupit?
Palette Deluxe – kolem 99 Kč
Palette Intensive Color Creme – kolem 75 Kč a Palette Color Shampoo – kolem 65 Kč

Více o výrobcích Palette se dozvíte na stránce, kterou pro vás Žena-in společně s firmou Henkel připravila! Klikněte na tento odkaz a inspirujte se!