Od doby, kdy si má kamarádka Hanka (29) nainstalovala novou aplikaci jménem Tinder, je prakticky k nezastižení. Jak sama říká, je „busy“…den co den randí s jiným! Život je přeci krátký a na osudové setkání s princem na bílém oři už prostě nemá čas a ani nervy, jde svému štěstí vstříc – „tindruje“.

sezn

Hanko, prosím Tě, co je to ta Tvá nově stažená aplikace Tinder?  
Tinder je teď moje nová posedlost! Je to nová aplikace, kterou si můžeš stáhnout pro svůj smartphone (odmlčí se a koukne na mobil). Podívej, takhle to vypadá, prostě a jednoduše se přihlásím a teď vidím v našem okolí lidi, kteří by se taky chtěli seznámit! Koukej! A je to zadarmo, no není to skvělý?!

Takže mi chceš říci, že teď je tady aktuálně 5 chlapů, co chtějí jít dnes večer na rande?
Přesně tak! Je to asi poměrně brutální, ale brzy si zvykneš. Kouzlo je v tom, že jakmile si aplikaci stáhneš a spojí se ti s tvým profilem na facebooku, díky GPS se ti zobrazí potenciální partner k flirtování ve tvém okolí.

A co dál? Napíšeš mu a je to?
Jo! Skvělý na tom je, že díky facebooku vidíš, jak vypadá. Přetáhneš potom jen doprava nebo doleva… a počkáš, jestli jste si navzájem sympatičtí…

Počkej, můžeš nám to, Hanko, trošku blíž objasnit?
Jasně (smích)… koukej… tak třeba tenhle kluk, co je cca 500 metrů od nás – docela hezký, ne? Přetáhnu tedy doprava – což znamená, že se mi libí, a teď už se spolu spojíme. Kdybych přetáhla doleva, znamenalo by to, že nemám zájem. Už jen vyčkám, zda on udělá to samé (dá také „líbí se mi“), poté se spojíme a můžeme začít chatovat…

Takže veškerá složitost seznamování se spočívá jen v jediném úkonu „přetáhnutí“?
Přesně tak! Taky se mu líbím, už si můžeme začít chatovat… už mi píše, dívej se (smích).

Hanko, a co teď? Co bude následovat?
No co asi, napíšu mu, kdy má čas, a sejdeme se… vydrž chvilku prosím... Tak a máme rande ve čtvrtek v 18.00…

foto2

Ty jsi vážně závislá (smích)! To takto randíš denně?
Skoro jo, víš co… říkám si, proč to nezkusit! Už jsem přestala věřit na hloupé pohádky a setkání s hrdinou, který mi zachrání život, zamilujeme se a budeme mít kupu dětí, šťastní až do smrti. Myslím si, že v mém věku už na podobné iluze nemám čas. Takhle jdu na rande a zjistím, jestli si sedneme, či ne, a pak se uvidí. Vysedávat s kamarádkami na kafíčku a bědovat nad tím, jak nikoho nemůžu najít, už mě prostě přestalo bavit!

S kolika muži ses už takto setkala?
Aplikaci používám necelý měsíc a byla jsem na rande asi s 20 muži… v jeden den jsem například zvládla tři (smích).

A to se žádný sympaťák neobjevil?
Ano, jeden, jmenuje se Michal, máme rande zítra, viděli jsme se už třikrát.

Můžeš nám všem popsat, jak schůzky probíhají?
Většinou zajdeme do nějakého baru, restaurace, do parku. Popovídáme si. Mám už své naučené otázky, na které se ptám. Něco ve stylu: Co ho baví, jaké má plány do budoucna, a zda neočekává od schůzky jen sex (smích).

A co ti na to odpovídají?
Obvykle jsou zaskočeni (smích). Ale Michal testem prošel! Je mi jasné, že valná většina z nich sex chce, ale proč si to nepřiznat, chceme jej všichni. Internetové seznamky jsou toho plné… a hlavně netušíš, jak dotyčný vypadá. Můžeš si psát klidně měsíce s nějakým íčkem (idiot – pozn. redaktorky), a pak ti na vysněnou schůzku místo sečtělého romantika dorazí zakomplexovaný ajťák. Díky aplikaci se sejdeme co nejdřív a je to! Vím hned, na čem jsem. Proč nevyužít moderní dobu, že? Fyzickému setkání se přeci nic nevyrovná. A jen chci dodat, že s žádným z nich jsem doposud nespala (mrkne na mne).

Bavila jsem se o tom s Mirkou (naše společná kamarádka – pozn. redaktorky), a ta mi řekla, že Tě obdivuje, že by se cítila trapně…
(hlasitý smích) Mnohem trapnější mi přijde seznamování se na párty, kde většinou našim smyslům vládne alkohol a výsledky nebývají nikdy moc uspokojující… Teď „tindruju“ a uvidím, co mi budoucnost přinese!
(po chvíli) Promiň mi, ale já už budu muset jít, mám schůzku (smích). Mimochodem, taky bys to měla zkusit, sice jsi zadaná, ale nikdy nevíš (smích)!

Jistě, utíkej svému štěstí vstříc a děkuji Ti za rozhovor!

Tindruji, tindruješ, tindrujeme… jedno je jisté, ať už se Vám to, milé ženy-in, líbí či ne, pokrok nezastavíme!

Reklama