Známé tváře sociálních sítí spolu s BeBe Dobré ráno přichází s charakteristikou ranních rituálů a charakterů. Zjistěte, jestli snídáte klasicky jako gurmán Lukáš Hejlík nebo minimalisticky jako bloggerka Tereza in Oslo, a kdo bude tím vaším nejlepším průvodcem ranního vstávání.
 
5a746004d2fc7obrazek.jpgKlasické pondělní ráno, většinou se vám nechce vstávat do práce a chcete si nadále užívat víkend. Abyste neupadali do shonu a stresu, raději se držíte zažitých pondělních rituálů – káva, snídaně, ranní tisk a šup do práce. Jste prostě klasik. Lukáš Hejlík je představitelem klasika, má rád zažité ranní rituály, a hlavně žádný ranní stres hned na začátku týdne.

5a74600c53f0dobrazek.jpgStudie prokázala, že úterý je nejproduktivnějších dnem v týdnu, dostáváte samé mazané nápady, jste nabití energií a nic vás nerozhodí. Všechny okolo bavíte a jste chytří jako liška. Moderátor radia Europa 2 Vlado Varecha třeba rád překvapuje svoje kolegy vtipnou snídaní. Inspirujte se jím a potěšte lidi i u vás v práci.
 
5a74601334d3bobrazek.jpgKdyž je půlka týdne, začínáte se cítit trošku rozlámaní z věčného sezení u počítače nebo z namáhavé práce. V ten den přichází čas na procvičení celého těla nebo třeba na jógu, která vás opět postaví na nohy. Ranní harmonii si můžete užít i na kanálech jogínky Yogaholick, která vám prozradí nejen recept na vyvážnou snídani, ale i na slavnou pozici Pozdrav slunci.

5a74601b46f6eobrazek.jpgVe čtvrtek se po protažení cítíte skvěle, ale stejně se vám nechce moc vstávat. Proto si užijte snídani do postele stejně jako youtuberka MOMA, která miluje nadýchanou snídani do postele.
 
5a746028accb3obrazek.jpgV pátek se většinou dohání veškeré resty, aby se na víkend odcházelo s čistou hlavou. Proto ráno dáváte přednost rychlé minimalistické snídani. Na kanálech blogerky Terezy in Oslo najdete tipy, jak taková snídaně v minimalistickém stylu může vypadat.

Jak BeBe Dobré ráno objevilo své ambasadory k produktovým řadám?

5a7460386edb2obrazek.jpgHerec Lukáš Hejlík je typickým Klasikem, který mele kávu každé ráno pod dekou, aby nevzbudil mlýnkem svou milovanou manželku a syna. Má rád malé radosti všedního rána, při kterém si vychutnává Bebe Klasické.

Moderátor Vlado Varecha rád vymýšlí Mazané nápady, a tak překvapí vtipnou snídaní své kolegy v rádiu Europa 2, kde rozhodně nesmí chybět BeBe Mazané.

Youtuberka MOMA je celá NaMěkko, a proto snídá nejraději v pohodlí své nadýchané postele se svým chlupatým čtyřnohým miláčkem. Tou nejpohodlnější snídaní jsou pro ni Bebe NaMěkko.

MINImalistka Tereza in Oslo si ráda užívá malé radosti s miminkem, a tak si každé ráno připravuje vyváženou snídani v minimalistickém stylu, ke které se nejvíce hodí Bebe Mini.

Jogínka Magdalena @Yogaholick žije vyváženým způsobem života a svůj harmonický ranní start doplňuje snídaní, jež jí dodá energii na celé dopoledne. Tou nejvyváženější variantou jsou pro ni Bebe Jogurtové.

TIP: Dárek k nákupu

Od ledna máte možnost za nákup produktu BeBe Dobré ráno získat i personifikovaný snídaňový boxík s motivem ranního rituálu, který vám v rámci ochutnávky řady NaMěkko plněné vydá ve vybraných řetězcích vaše BeBe hosteska.

A jak působíte na své okolí vy? Zjistěte, jací jste s BeBe po ránu.

Více informací najdete na: