Sluneční paprsky nám konečně oznamují, že léto je v plném proudu. Je nejvyšší čas připravit svou pleť na hřejivé paprsky. Tyto teplé sluneční paprsky jsou jako elixír mládí, který nám všem dodává novou energii a šíří tak dobrou náladu.

bioNěkteří se už možná vidí na letní dovolené u moře, u bazénu, na horách, či někde pod stanem s rodinou. I přes to bychom neměli zapomínat na varování, lékařů a dermatologů, před nebezpečným UV zářením a rakovinou kůže. Kromě škodlivého UVB  způsobující rakovinu, ozónová vrstva propouští i UVA paprsky, které způsobují alergie a stárnutí pokožky a v souvislosti se sluncem se objevují i pigmentové skvrny.

Nechte se inspirovat letními tipy od Lékárny AVE!

BIODERMA Photoderm BRONZ SPF30 200ml+Sensibio H2O 500ml

BIODERMA Photoderm BRONZ Sprej SPF 30 200ml + Sensibio H2O 500ml Zdarma. Sprej s vysokou sluneční ochranou SPF 30 (UVA PPD 16) a s komplexem Buněčné Bioochrany®. Sensibio H2O Čisticí pleťová voda – micelární roztok pro citlivou pokožku.

Více informací najdete ZDE

Těšíte se na dovolenou? Pak využijte nabídky na cestovní taštičky plné kosmetiky

Taštičky najdete ZDE

 

avene

Nechte se inspirovat cestovními balíčky Klorane

klorane

Více tipů najdete ZDE

 

Chcete ještě více ušetřit? Pak neváhejte a využijte AKCE DOPRAVA ZDARMA!

V sekci DOPRAVA ZDARMA najdete vždy produkty, které jsou zvýhodněné akcí s dopravou zdarma. Každý čtvrtek budeme nabídku aktualizovat. Pokud chcete být první, kteří se dozví, jaký produkt je aktuálně v akci, tak se přihlaste k odběru newsletteru. Při zakoupení jakéhokoliv výrobku z této sekce budete mít dopravu zdarma na celý nákup.

 

avedoprava

Reklama