Na Festivalu jógy na vás čekají celkem čtyři lekce se zkušenými lektory z nadačního fondu YogaHelp. Těšit se můžete na lekce vinjásy, jemné nebo obličejové jógy. Lekce jsou vhodné úplně pro všechny bez ohledu na předešlé zkušenosti s jógou. Zúčastnit se tak můžete bez obav i pokud jste úplní začátečníci.

Program Festivalu jógy
Program odstartuje v 10 hodin lekcí vinjásy pod vedením Tobiase Lorenze, na kterou od 11.15 hod. naváže obličejová jóga v podání Pavly Skolil. Ta se zaměří na cviky a masáže, které zpomalují stárnutí obličeje, pomáhají nastartovat přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu a pleť tak zůstane déle pružná a elastická.

62a8509f8efe2obrazek.png

Odpolední část programu se od 12.30 hod. ponese v duchu jemné jógy pod taktovkou lektorky Petry Špindlerové, během které si vědomě a s láskou protáhnete celé tělo, pokusíte se zklidnit svoji mysl, odplavit stres i napětí. Festival jógy zakončí lekce vinjása jógy se zkušenou lektorkou Rosibel Marquez, která začne od 13.45 hodin.

Posledním bodem programu bude workshop s názvem Dobré nitro od neziskové organizace Loono. Na workshopu zaměřeného na duševního zdraví, který začne v 14.45 hod., se dozvíte, jak se duševní onemocnění projevuje a co dělat, pokud se u člověka objeví. Celý workshop bude zakončen dechovým cvičením, které vás naučí, jak se během dne zklidnit či efektivně odbourat stres. 

Mezi jednotlivými lekcemi bude připraven další doprovodný program. Těšit se můžete například na ukázku správného samovyšetření prsou a varlat pod vedením organizace Loono nebo na praktické rady od trenérů z fitness centra CleverFit, kteří vám poradí, jak se správně protáhnout i během krátké chvíle v práci. Odbornice z Yves Rocher zase poskytnou diagnostiku pleti.

Pravidelné lekce jógy v Centru Černý Most
A pokud si jógu zamilujete, od června do září můžete cvičit pravidelně každou středu od 18.30 hod. před západním vstupem Centra Černý Most, a to zcela zdarma. Stačí se registrovat do věrnostního programu Centra Černý Most a dorazit s vlastní cvičební podložkou.

Reklama