Sluneční paprsky nám konečně oznamují, že léto se pomalu, ale jistě blíží. Nejvyšší čas rozloučit se s posledními důkazy o vánočním mlsání a připravit šatník, sebe a hlavně svou pleť na hřejivé paprsky. Tyto teplé sluneční paprsky jsou jako elixír mládí, který nám všem dodává novou energii a šíří tak dobrou náladu.

Někteří se už možná vidí na letní dovolené u moře, u bazénu, na horách, či někde pod stanem s rodinou. I přes to bychom neměli zapomínat na varování, lékařů a dermatologů, před nebezpečným UV zářením a rakovinou kůže. Kromě škodlivého UVB  způsobující rakovinu, ozónová vrstva propouští i UVA paprsky, které způsobují alergie a stárnutí pokožky a v souvislosti se sluncem se objevují i pigmentové skvrny.

Bioderma

Abychom si mohli léto i sluníčko užívat plnými doušky, naše pokožka byla zdravá a krásná, měli bychom se držet Biodermaněkolika základních zásad. Během teplých letních dnů vypít dostatečné množství tekutin, pomoci naší pleti, tělu k dokonalé hydrataci a předcházet tak případnému přehřátí.  Neslunit se mezi 11 a 15 hodinou, kdy je intenzita slunečních paprsků největší. Chránit své oči pomocí slunečních brýlí a hlavně nezapomínat na kvalitní ochranný krém.  Ten nejlépe rozetřít na pokožku v dostatečné vrstvě ještě doma před odchodem ven. Díky tomu mají obsažené ochranné sluneční filtry dostatek času se aktivovat a vy máte záruku, že pokožka je dostatečně  chráněná. Na ochranu proti UV záření bychom měli myslet i v případě, že je pod mrakem! Mraky totiž propouštějí víc než 90% UV záření a to může způsobovat nevratné změny na naší pokožce. Jak se tedy MAXimálně připravit na sluneční paprsky?

Francouzská společnost LABORATOIRE BIODERMA přináší novinku Photoderm MAX Aguafluid SPF 50+, maximální solární ochranu, která dokonale ochrání i tu nejcitlivější pleť. Nová textura zajišťuje velmi komfortní a spolehlivou aplikaci. Má zmatňující efekt a dlouhodobý hydratační účinek. Na víc ho najdete ho ve třech odstínech, jako bezbarvý, světlý i tmavý odstín.

Navštivte stránku www.photoderm.cz, kde zjistíte informace o dalších produktech z řady Photoderm. Můžete si tu přečíst zajímavé články o slunečním záření i sluneční ochraně a hlavně se zde můžete zapojit do Velké letní soutěže PHOTODERM NA CESTÁCH o zajímavé ceny. Hlavní cena je letenka v hodnotě 10 000 Kč. Tak neváhejte, mažte se a bavte se, společně s Biodermou! Výhra může být Vaše!

Exkluzivně v lékárně!

Reklama