Had

Pokud jste se narodili v letech 1953, 1965, 1977, 1989 nebo v roce 2001, pak patříte podle čínského horoskopu do skupinky lidí se znamením Hada. Zrozence tohoto znamení poznáte snadno, bývají totiž velmi přitažliví. Dobře se oblékají a udělají na vás dobrý dojem hned při prvním setkání.

Mívají výborný pozorovací talent. Svého protivníka pozorují, zjistí jeho slabiny, aby si ho mohli k sobě připoutat a potom si s ním dělat co chtějí.

Bývají až příliš starostliví. Vidí často problémy ve věcech, kde nejsou. Bývají také podezřívaví, což jim bývá velkou přítěží v milostných vztazích. Zatímco své partnery hlídají na každém kroku, sami velmi často nevěrníky bývají. Partnera považují za svůj výlučný majetek. Jsou žárliví a sobečtí. Pokud si na někoho nabrousí zoubek, tak ho dostanou děj se co děj. Udělají téměř nemožné, aby svého vysněného cíle dosáhli. Pokud se rozhodnou založit rodinu, jsou jí zcela oddáni a bývají příkladnými rodiči i partnery.

Mají úžasnou schopnost vyjednávat, často jsou proto také podnikatelé a ve vedoucích pozicích. To, co se jiný nadřízený snaží vybudovat roky, dokážou Hadi za chvíli.

V partnerském vztahu by měli být nejšťastnější s Buvolem. Spolu jsou naladěni na jednu notu, mohou se jeden na druhého spolehnout. S Kohoutem uzavírají svazky založené na majetku a blahobytu, kterého společnými silami zpravidla dosáhnou. Oproti tomu takový Vepř je přímo jejich nepřítel, spolu vyjít prostě nemohou, i kdyby sebevíc chtěli.

Letošní rok by pro ně měl být příznivý. Měli by se dočkat uznání a úspěchů. Dařit by se jim mělo i v rodinném životě, nesmí však zapomínat na to, že vztah stojí hlavně na vzájemné komunikaci.

Kůň

Patří sem lidé narození v letech 1954, 1966, 1978, 1990 a 2002. Mívají velkou sílu a pyšní se, podobně jako jejich zvířecí protějšek, vytrvalostí. Dokáží velmi tvrdě pracovat, ale také potřebují k tomu, aby podávali dobré výkony dostatečný odpočinek a relax. Ten nacházejí třeba v setkáních s přáteli, se kterými si rádi povídají. Dokáží rychle vydělat peníze, ale stejně rychle také rozházet. Rádi si totiž ukusují ze života velký krajíc a nehodlají si nic upírat. Dopřávají si všechny radosti, které nabízí, rádi se hezky a nákladně oblékají, rádi cestují a poznávají nová místa.

Nesnáší přízemní činnosti, mezi něž počítají také domácí práce. To oni byli průkopníci domácích pomocnic, protože představa, že zatímco oni uklízí, děje se někde něco mnohem zajímavějšího, je pro ně prostě příšerná. Potřebují být v centru všeho dění, rádi na sebe strhávají pozornost, a pokud je chcete opravdu naštvat, pak si jich vůbec nevšímejte.

Rozhodují se rychle a hodně neuváženě, což vyvolává problémy v jejich soukromém životě. Navíc nedokáží být příliš tolerantní vůči partnerovi, a už vůbec ne vůči jeho chybám. Vyjde s nimi Tygr, společně se krásně doplňují a tvoří harmonický pár. Se Psem prožívají tu pravou romantickou lásku, jsou k sobě přitahováni magickou silou. Zato s Krysou by se sobě navzájem měli vyhnout velkým obloukem. Krysa je totiž příliš rodinný typ, který svobodomyslného Koně příliš svazuje.

Rok 2006 by měl být pro Koně příjemným obzvláště v rodinných záležitostech. Jestliže byly předchozí roky komplikovanější, tento by měl být tím hojivým lékem. Možná je změna bydlení, budování nového domova. Avšak pozor byste si měli dát na přílišné finanční výdaje.

Otázka číslo sedm: Napište tři slovenské národní parky.
 
Reklama