Čínský horoskop je ovládán, stejně jako ten náš, znameními, ale u něj ovládá dané znamení vždy celý rok a opakují se vždy po dvanácti letech. Pojďme se teď blíže podívat na jednotlivá znamení.

Krysa

Do tohoto znamení patříte, pokud jste se narodili v letech 1948, 1960, 1972, 1984, 1996

Na rozdíl od našich kultur je v Číně a vůbec na Východě považována krysa za okouzlující stvoření, vtipné a inteligentní. Lidé narození v tomto znamení mají rádi společnost, zvláště pak lidí, kteří mají nějaké výhodné společenské postavení. Touží po úspěchu a občas mají tendenci být chamtiví. Nesuďte je, protože dokáží i přes svou “spořivost” být velmi vstřícní a štědří k potřebným. K životu potřebují komunikaci. Krysí lidé mívají za partnery zpravidla slabší jedince, které si vybírají záměrně, ale jimiž také mohou snadno začít právě pro tu jejich slabost opovrhovat.

V partnerském vztahu se k sobě hodí spolu s jinou Krysou, protože se navzájem skvěle doplňují. S Drakem jsou k sobě téměř ideální kombinací, mohou spolu být opravdu šťastní. S Opicí si navzájem skvěle rozumí a prožívají nádhernou lásku plnou vzájemného porozumění. Naopak s Koněm se nesnesou, jejich vztah je plný konfliktů a hádek. S Ovcí si nemají dohromady co říct.

A co jim přináší rok Psa? Měli by sklízet úrodu, hlavně v pracovní oblasti by se jim mělo dařit. Neměla by na sebe nechat dlouho čekat nějaká prémie nebo profesní postup. Neměli by však nechat vystoupit na povrch svou hrabivost, mohli by lehce přijít o dlouholeté přátele.

Buvol

Tito lidé jsou zrozeni v letech 1949, 1961, 1973, 1985, 1997 a do vínku jim byla dána vytrvalost, pracovitost, rozhodnost a tvrdohlavost. Tito lidé si vytyčí cíl a jdou za ním zcela neomylně a těžko je donutíte ke změně.

Jsou velmi pozorní posluchači, rádi si vyslechnou váš problém, ale jejich důvěru si musíte zasloužit. V opačném případě se mohou stát velmi zarputilým nepřítelem. Kladou velký důraz na domov a vše s ním spojené. Rodina je pro ně vzácnost a podle toho k ní také přistupují.

Jako ideálního partnera by měli volit zrozence ve znamení Hada. Společně jsou schopni komunikovat a vytvořit harmonický vztah. Stejně jako se jim bude dařit ve vztahu s Kohoutem. Naopak s Kozou se jim ve vzájemném vztahu nedaří a ani spolu dlouho nevydrží.

V letošním roce by se jim mělo dařit obzvlášť v rodinných a milostných vztazích. Čeká je s největší pravděpodobností také cestování a s ním spojené zážitky.

Tygr

Pokud jste se narodili v letech 1950, 1962, 1974, 1986, 1998 jste ve znamení této šelmy. Podle ní jste také dostatečně odvážní, rádi vytváříte svá vlastní pravidla a ti, jež by s tím měli problém, snadno přesvědčíte, že není radno si s vámi zahrávat. Máte v sobě rebelství i vzdorovitost a vyjít s vámi může být také velmi komplikované. V partnerských vztazích nebýváte zrovna těmi nejvěrnějšími a velmi často také střídáte své zájmy i profese. Avšak málokdy zrozenci ve znamení Tygra dělají podřadnou práci. Zvládnout náročné úkoly berou jako svou výzvu.

V partnerském vztahu vyžadují jistou míru svobody a volnosti.

Vhodným partnerem pro Tygra je Kůň. Zpravidla se vztah přerůstá v harmonické manželství. Se Psem mají hodně společného, ale s Opicí se k sobě prostě vůbec nehodí.

V letošním roce by se jim také mělo dařit v rodinném životě, přáno je navázání nových milostných vztahů i romantice. Můžou vás v této oblasti čekat také patřičné změny.

Zdroj: www.vestirna.com

 

 
Reklama