Tentokrát se neptáme, zda o sebe pečujete či se líčíte tři hodiny, nebo tři minuty denně. Zajímá nás, jestli vám stačí jedna malá kosmetická taštička, či vám přetékají šuplíky různými „sarapatičkami“.

Jsou ženy, kterým stačí jedna rtěnka, řasenka a třeba ještě make-up a pudr. Jiné ženy „ujíždějí“ na barvičkách a neodolají nabídkám nových odstínů, ani když jim doma přetékají šuplíky.

Stejně jako některá žena má plné skříně oblečků a jiná si vystačí s pár kousky. Každá jsme prostě jiná – a to je dobře.

Copak kelímky a tubičky, ty jsou poměrně velké a dají se přehledně vystavit v koupelně – ale co s dekorativní kosmetikou? Mně osobně vadí, když se mi rtěnky, lesky, tužky, štětce či různé druhy krabiček se stíny povalují jen tak v kosmetických taštičkách, jenže já jsem „minimalistka“ a s barvami nerada experimentuji – takže se svými líčidly problém nemám. Pro své klientky mám k dispozici samozřejmě různorodou dekorativní kosmetiku ve firemních stojáncích.

Znám ale ženy, pro které není dekorativní kosmetika pracovní náplní, ale velkým koníčkem.

Když k nim přijdu domů a ony mně předvádějí, čím se líčí, žasnu, kolik barviček vlastně potřebuji a používají. A všechno zpravidla naházené v taštičkách, bez ladu a skladu. Ale vlastně kam jinam je uložit?

Klasický drahý kosmetický kufr využije profesionální vizážistka, která své „nádobíčko“ musí přemisťovat z jedné akce na druhou, ale „hobbystky“ se líčí zpravidla doma. A navíc své „šminky“ milují.

Napadlo mně, že by si je třeba rády vystavily coby dekoraci v koupelně, nebo na stolečku u svého líčícího koutku.

Pro tyto „maximalistky“ mám tip. Když jsem poprvé viděla průhledné krabičky, které nám nabízela kolegyně pro naši práci, nenapadlo mě, že by je mohl využít i laik, ale proč vlastně ne?

organizer

Podívejte se na ukázky některých „krabiček“ - docela roztomilé, že? Naplnit je můžete dle vlastní fantazie a také tvaru té které své kosmetické „propriety“:

kosmetika

Kde a jak ukládáte pomocníky vaší krásy vy?

Líbí se vám tyto průhledné organizéry? Můžete si je snadno objednat na internetu www.kosmeticke-organizery.cz. Zde je nabízí moje kolegyně – vizážistka, takže za serióznost tohoto obchodu osobně ručím.

Reklama