Říká se, že dar čarování má v sobě každá žena. Jen jde o to, zda v sobě tento dar umíme a chceme probudit, nebo ho necháme v klidu spát. Najde se moře lidí, kteří se magii smějí, ale najde se i velká skupina těch, kteří magii nejen uznávají a věří jí, ale mají před ní i respekt.

Pokud patříte nebo chcete patřit do oné druhé skupinky, snad vám udělá radost dnešní článek, jakési nahlédnutí právě do magického světa, do světa, kde žijí andělé, zapomenuté duše, kde čas a prostor nemají hranic… 

Chcete zkusit čarovat?
V první řadě si musíme uvědomit, že úspěch a síla kouzla vždy záleží na naší vůli, víře, na síle našeho myšlení a chtíče. Začít čarovat s pocitem, že se nám to stejně nepovede, že je to celé blbost, že magie jako taková neexistuje, je předem prohraný boj. Pamatujte, že právě víra a síla přání je klíčem k branám druhého světa.

Je důležité naučit se pracovat s představivostí. Jak? Nejsnadnější způsob je ten, že si sedneme před obraz (plakát) a nerušeně si prohlížíme každičký kousek obrázku. Snažíme se vycítit, co obraz říká (začíná hezký den?, blíží se bouře?, připluje loď?) Nechme svou fantazii, aby pracovala za nás. Až se toto naučíme, můžeme přistoupit k druhé, těžší fázi. Tou je maximální rozvinutí představivosti v tom smyslu, že do obrazu přímo vstoupíme. Sáhneme si na strom, cítíme vůni moře, teplo slunečních paprsků…
Takovéto trénování je cestou k úspěchu při samotném kouzlení.

Samozřejmě že kouzlení není jen a pouze o víře. Je zde i řada dalších faktorů, které hrají nemalou roli v úspěchu či neúspěchu čarování.

Pro začátek si zkusme udělat malý test:
Vyberte si den, kdy se budete cítit dobře, budete doma sama, kdy budete plna energie. Posaďte se před zrcadlo a za sebou zapalte bílou svíci tak, abyste v zrcadle viděla odraz plamene.
Vyčistěte si hlavu. Nemyslete na nic, jen pozorujte onen plamínek. Snažte se maximálně uvolnit, nechte odraz plamene, aby si hrál s vaším vnímáním… rozostřený pohled je první známkou toho, že si vedete dobře. Až budete mít hlavu skutečně čistou, bez žádných zbytečných myšlenek, uvolněte své tělo. Začněte od týla a představujte si, jak vám váha vašeho těla sjíždí po těle jak kapky deště, jak nohama projíždí až do země a vy jste lehčí a lehčí, až máte pocit, že nevážíte víc než peříčko.

Pokud se vám to podaří, stále sledujte plamen svíčky a soustřeďte se na jednu jedinou věc, která vás zajímá. Myslete na otázku tak silně, že ji vidíte napsanou před sebou. Ona myšlenka (otázka) vám musí naplnit hlavu stejně jako helium balónek. Vydržte na otázku myslet co nejdéle… Až ve chvíli, kdy se začnete cítit unavená nebo ospalá, se pomaličku začněte vracet zpět, do reality. Nikam nepospíchejte, vychutnávejte si onen pocit bdělého snění…

Večer, než usnete, přehrajte si opět v mysli toto první kouzlení. Myslete na otázku, kterou jste vtiskla svou myslí do plamenu svíce, snažte si vybavit vše, co jste cítila či viděla, při tomto čarování.

Pokud jste si vedla dobře a dokázala svoji mysl otevřít, v noci, ve snu, se dozvíte odpověď na vaši otázku.

Kouzla se vám nedaří?
Zkoušela jste čarovat a bez úspěchu?
Pak si nenechte ujít další článek, ve kterém si budeme povídat právě o tom, co dělat, když kouzla selžou.

Reklama