Další čtenářský příspěvek roku 2013 je od Ekleinovky. Zamýšlí se v něm nad tím, co jsou vlastně předsevzetí a přeje všem hlavně zdraví...

Kdo vymyslel novoroční předsevzetí a co to valstně je? Na to se ptá čtenářka Ekleinovka...


Krásný nový rok 2013 přeju!

Skončil starý rok 2012 a už jsme vykročili vstříc roku novému. Nebilancuji. Nehodnotím klady ani zápory. Prostě rok proběhl tak, jak proběhl a já už s tím stejně nic nenadělám. Přála bych nejen sobě, ale všem, především zdraví. Já bych potřebovala zvláště to fyzické, psychicky se umím srovnat sama.

A předsevzetí? Kdopak je asi vymyslel? Byl to někdo, kdo je dokázal splnit, nebo to byla pouhá přání, která do realizace měla daleko?

Takže já budu spokojená, když rodina bude fungovat jako doposud. Hlavně, abychom byli stále v plném počtu a nikdo už neubýval. Spíše bychom se postupně mohli rozrůstat. A ať se máme všichni pořád tak rádi, protože lásky, té není nikdy dost!

Moc si přeju, abych letos jako každý rok zvládla chodit po horách. Když půjde i lézt, bude to úplně pefektní. Práce mne baví a naplňuje, takže jsem spokojená. Jediný zádrhel je ranní vstávání a dlouhá cesta, ale to je malichernost v porovnání s jinými důležitějšími záležitostmi.

Takže dál pošlapu v zaběhnutých kolejích a budu spokojená. Jediná věc, která by mi udělala velikánskou radost, by bylo vylepšení mé tělesné schránky. Loňský rok mi v tomto nebyl moc nakloněný a letošní... uvidíme.

Ekleinovka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 2. 1. 2013: Zhodnoťte loňský rok a napište nám svá předsevzetí

Název tématu vlastně tentokrát přesně vystihuje, jaké příspěvky od vás budu chtít, milé čtenářky. Ano, jsem zvědavý, jestli jste v loňském roce prožily něco zásadního, a zda jste si do toho letošního daly nějaké předsevzetí? Příspěvky mi posílejte na e-mailovou adresu (viz níže), a to nejpozději do 2.1.2013, 15.30 hodin. Jednu z přispěvatelek tentokrát odměním knihou, která se hodí k hubnoucímu předsevzetí: 17denní dieta (vydalo nakladatelství iKAR, sestavil ji americký lékař Mike Moreno).

17 dni dieta

Reklama