Barbie a 12 tančících princezen
V nejnovějším Barbie filmu, který vychází na podzim na VHS a DVD, hraje Barbie jednu z dvanácti sester. Jmenuje se Genevieve. Je to skvělá tanečnice a její nádherná sukně s perleťovým třpytem se rychle točí a svítí! Barbie má plně polohovací ruce, takže hravě zvládne taneční kreace.
Roztancuj svoji Barbie a užij si spoustu legrace.
Vhodný věk: 3 roky +

Tančící dvojčata
Dvojčata z nového filmu „Barbie a 12 tančících princezen“ dokáží tančit jako skutečné baletky a zdobí je slušivé třpytivé baletní šaty. Každá má svůj vlastní pojízdný podstavec, na kterém tančí tak, jak ji nastavíš. Podstavce jednotlivých panenek se k sobě dají připnout, dvojčátka pak tančí společně. Nohy i ruce panenek mají pohyblivé klouby, díky kterým mohou děvčátka s panenkami vytvořit bezpočet tanečních kreací. Obě panenky se prodávají společně v jednom balení.
Vhodný věk: 3 roky +

Tančící Shelly
Tři nejmenší sestřičky z nového filmu „Barbie a 12 tančících princezen“ jsou trojčata! Jsou nejmenší, ale zato tančí nejrychleji. Jmenují se Shelly. Panenky jsou na mechanickém podstavci. Na něm je může děvčátko připravit k tanci, a když holčička panenku Shelly sundá z podstavce, Shelly tančí rychle dokola. Tyhle roztomilé panenky jsou skvělým dárkem pro hravé holčičky, které mají rády
svižný tanec.
Vhodný věk: 3 roky +

Objevte křišťálový mořský svět
Kouzelná křídla pohádkové víly se jako zázrakem rozzáří! Ptáte se, jak je to možné? Tohle tajemství vám rádi prozradíme. Křídla víly jsou totiž poseta třpytivými kamínky. Když holčičky zmáčknou vílin náhrdelník, křídla se hned rozzáří barevnými třpytkami. V nabídce je růžová víla s modrými kamínky a také fialová víla s červenými kamínky.
Vhodný věk: 3 roky +

Barbie Fashion Fever Magické vlasy
Konečně je to tady! Své oblíbené panence Barbie Fashion Fever můžeš udělat krásné barevné melíry! Panenky Fashion Fever Magické vlasy mají speciální barvicí soupravu, díky které můžeš nabarvit vlasy nejen Barbie, ale také sama sobě. V balení najdeš také náhradní náplně v různých barvách. Malé kadeřnice se mají na co těšit, protože panenka Barbie Fashion Fever Magické vlasy splní jejich nejtajnější kadeřnická přání.
Vhodný věk: 5 let +

Kůň pro Barbie chodí a řehtá jako skutečný!
Nový kůň Vás překvapí svojí skvělou pohyblivostí, která je od skutečné téměř k nerozeznání.
Kůň pro Barbie cválá, řehtá a dokonce na svém hřbetě unese panenku. Má pohyblivé klouby i hlavu a díky tomu vypadají jeho pohyby jako zcela přirozené. Děvčátka určitě potěší také jeho nádherná hříva, která se tak báječně češe! Děvčátka budou nadšená z nového koně pro Barbie!
Vhodný věk: 3 roky +

 

Radost mohou mít i kluci

Hot Wheels dráha Hadí pomsta
Není nad pořádně rychlou jízdu. Nová dráha Hot Wheels Hadí pomsta zaručí skvělou zábavu všem nadšeným závodníkům. Ale pozor, tentokrát to není tak jednoduché, protože na závodníky na dráze čeká boj s nelítostným a zákeřným hadem. Auta jezdí ve smyčce, na které číhá had. Závodníkovi nezbývá nic jiného, než promyšlenou a rychlou jízdou hada z trati vyrazit. Může se ale stát, že se mu to nepodaří, a naopak had vystrčí auto z dráhy! Tenhle napínavý souboj zažijete s dráhou Hot Wheels Hadí pomsta.
Vhodný věk: 5 +

Hot Wheels T-Rex Playset
Žhavou novinkou je rozzuřený drak, který polyká angličáky za jízdy! Pro slabé povahy to rozhodně není, tak se pořádně připoutejte! Nová autodráha Hot Wheels T-Rex Playset má vlastní motorek, který vymrští autíčko nahoru po hřbetě draka až do jeho tlamy. Když drak nachytá všechny angličáky, musíš se mu dostat na záda a uvolnit sevřené čelisti, ze kterých autíčka opět vypadnou.
Největší hit letošního podzimu se jmenuje: Hot Wheels T-Rex Playset
Vhodný věk: 5 +

Hot Wheels Mega Air Jumper
Pořádně skákat umí jen opravdoví machři. Představujeme ti Hot Wheels Mega Air Jumper, který snadno zvládne rychlou jízdu i vysoké skoky. Vezmi auto, stlač kabinu dolů na kola a rozjeď to!
Hot Wheels Mega Air Jumper za jízdy vyskočí až půl metru vysoko! Tohle auto prostě musíš mít!
Vhodný věk: 5 +

Potěšíme i děti ve věku 6 a 36 měsíců

Mluvící křeslo
Křeslo s vlastním stolečkem nabízí dětem velkou porci zábavy. Hraje písničky a zároveň děti učí.
Budík na stolečku učí čísla a počítání, lampička s žárovkami ve třech barvách pomůže dětem se zvládnutím slov a barev a aktivní knížka je naučí poznávat zvířátka. Křeslo se stará o příjemné písničky a doplňuje učení o spousty rozmanitých zvuků.
Zapotřebí jsou 3 AA baterie
Pouze v českém jazyce
Doporučený věk 6-36 měsíců

O některé z těchto produktů můžete soutěžit ZDE!

Reklama